[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Lorenzo rozstaje się z Rockstarem i z Nolanem

Jorge Lorenzo, Mistrz Świata MotoGP zmienia sponsorów na sezon 2013.

Do tej pory Lorenzo był sponsorowany przez Rockstara - producenta napojów energetycznych. Gwiazdka Rockstara pojawiała się na ciuchach czapkach i w reklamach z udziałem Por Fuery. Niestety z Rockstarem nie po drodze jest Yamasze, która od dawna współpracuje z Monsterem czyli bezpośrednią konkurencją dla Rockstara. Ten fakt był solą w oku szefów Yamahy do tego stopnia, że ci postanowili wykupić kontrakt Lorenzo z Rockstarem żeby zrobić miejsce dla Monstera. Podobnie sprawa ma się z Nolanem, który dostarczał kaski dla Jorge. Nie wiadomo jeszcze na jaką Jorge Lorenzo zamieni swojego X-Lite'a, ale najprawdopodobniej będzie to ktoś z trójcy: Arai, Shoei, HJC (najbardziej prawdopodobne). Tą smutną dla Nolana wiadomość ogłosił szef firmy Alberto Vergani dziś podczas corocznej imprezy świątecznej. Na pamiątke 6-letniej współpracy Jorge dostał od prezesa specjalną wersję X-Lite'a X-802. W imprezie oprócz Lorenzo uczesniczyli m.in. Carlos Checa, Marco Melandri i Michel Fabrizio.

REKLAMA


Zobacz również:
Poznań Motor Show 2019 dobiegło końca. W 5 halach, podzielonych na 15 pawilonów, 170 wystawców zaprezentowało ponad 1000 pojazdów. Tegoroczną, dziewiątą edycję odwiedziło aż...
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij