Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Lorenzo zostaje z Yamahą

Przez ostatnie dwa tygodnie dużo się mówiło o tym że po odejściu Stonera Honda spróbuje ściągnąć do siebie Lorenzo. Ten plan jednak już jest nieaktualny bo Por Fuera właśnie przedłużył swój kontrakt z Yamahą.

Dlatego Lorenzo będzie ścigał się w barwach Yamahy jeszcze przez 2 sezony. Szef zespołu Lin Jarvis wyraził ogromną radość - "To wspaniałe wieści dla Yamahy i dla zespołu. Jorge jest z nami już od 2008 roku i w ciągu tych 4 lat osiągnął świetne wyniki, a ich ukoronowaniem jest tytuł mistrza świata. Teraz Jorge jest na szczycie i walczy o kolejne mistrzostwo świata po 3 zwycięstwach i finiszu na 2 miejscu w pozostałych dwóch wyścigach. Podpisanie kontraktu pozwoli skupić się zarówno jemu jak i nam na walce o tytuł mistrza świata i planowaniu kolejnych posunięć aby wzmocnić naszą zwycięską współpracę.

Jorge Lorenzo:
"Jestem bardzo szczęśliwy że udało nam się podpisać kontrakt na kolejne dwa lata. Yamaha zrobiła wszystko aby zatrzymać mnie w swoim zespole i bardzo im za to dziękuję. Jestem częscią Yamahy od 2008 roku i uwielbiam z nimi pracować. To zawsze była pierwsza opcja, którą rozważałem więc jest to dla mnie bardzo ważne że negocjacje zakończyły się tak pozytywnie. Teraz mogę skupić się na ściganiu i mam zamiar odpłacić się zespołowi za ich zaufanie już w najbliższym wyścigu w Silverstone. Mam nadzieję że uda nam się zdobyć kolejne mistrzostwa a moje marzenie aby zakończyć karierę w Yamasze jest teraz możliwe.


Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij