Łukasz Wargala w BMW

W ubiegłym roku Łukasz ścigał się w fabrycznym teamie Yamahy. Zadaniem jakie sobie wyznaczył było poznanie torów, motocykla oraz zdobycie doświadczenia. W najbliższym sezonie Łukasz przesiądzie się na BMW S 1000 RR zespołu Sport-Evolution.

Łukasz nie będzie jedynym Polakiem, który wystartuje w IDM. Również na maszynach BMW w kilku runda pojadą Andrzej Pawelec i Irek Sikora. Łukasz Wargala pojawi się również w kliku rundach Mistrzostw Polski.

Łukasz Wargala
„Jestem bardzo szczęśliwy, że w tym roku będę w IDM Superbike reprezentował barwy Sport-Evolution i tak prestiżowej marki jak BMW.  Miniony sezon upłynął pod znakiem nauki, ale teraz nadszedł czas na wyniki, dlatego zdecydowałem się na współpracę z Dietmarem Franzenem, który jest najwyższej klasy profesjonalistą i który zaoferował mi wyjątkowe, bezkonkurencyjne warunki rozwoju. Wierzę, że ten sezon będzie dla nas bardzo udany i  że już w tym roku uda mi się stanąć na podium. Cieszę się, że nie będę jedynym Polakiem w serii i mam nadzieję, że na trybunach nie zabraknie polskich kibiców. Dziękuję za wsparcie BMW Polska i firmie Karat. Dam z siebie wszystko!”

Postępy Łukasza możecie śledzić na www.wargala.pl


Zobacz również:
REKLAMA