[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Łukasz Wargala zaprasza na tor Lausitzring

IDM Superbike to najważniejsza kategoria motocyklowych mistrzostw Niemiec w której rywalizują najbardziej doświadczeni zawodnicy z całej Europy. Zawodnik IDM Superbike - Łukasz Wargala zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest dzień na niemieckim torze Lausitzring, gdzie zwycięzca będzie gościem zespołu Łukasza – Yamaha Motor Deutschland.

 

 

Szczęśliwy zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą, będzie mógł z bliska przyjrzeć się pracy mechaników, przygotowaniu zawodników oraz ich maszynom. Garaż, ciężarówki i zaplecze do którego zazwyczaj kibice nie maja wstępu, wkrótce stanie dla kogoś otworem. By na jeden dzień stać się członkiem zespołu wystarczy wejść na www.wargala.pl i odpowiedzieć na trzy pytania związane z wyścigami motocyklowymi. Zgłoszenia przyjmowane do 22 kwietnia. Trzy osoby mogą też liczyć na nagrody pocieszenia w postaci odzieży i gadżetów związanych z Łukaszem Wargalą i zespołem Yamaha Motor Deutschland. Zdobywca nagrody głównej razem z osobą towarzyszącą może liczyć na zwrot kosztów podróży, lub transport z Polski na tor Lausitzring i z powrotem. Szczegóły zostaną uzgodnione indywidualnie. IDM Superbike to najważniejsza kategoria motocyklowych mistrzostw Niemiec w której rywalizują najbardziej doświadczeni zawodnicy z całej Europy. W tym roku mistrzowskiego tytułu broni Martin Bauer, a na listach startowych zobaczyć można takie nazwiska jak były mistrz świata, Joerg Teuchert, najszybsza kobieta Europy, Nina Prinz, sześciokrotny mistrz Polski, Andrzej Pawelec (cała trójka razem z Łukaszem Wargalą ściga się w zespole Yamaha Motor Deutschland) czy legenda Formuły 1, Michael Schumacher.

REKLAMA

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij