Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Luksusowe Cygaro Ducati

Logo Ducati pojawia się wszędzie. Każda firma, która chce być trendy w dzisiejszych czasach serwuje sobie na produktach logo Ducati. Oczywiście mowa tu o firmach reprezentujących pewien poziom i standard jakości, a nie chińskich długopisach, czy dmuchanych lalkach.

Oprócz laptopów Toshiby, bucików Pumy, rowerów Bianchi i innych tego typu produktach mamy jeszcze dobra naprawdę luksusowe. Do takich właśnie zalicza się pokazana ostatnio na międzynarodowych targach łódek w Miami Cigarette Racing 42X Ducati Edition. To 42-stopowa luksusowa motorówka w iście Dukatowym stylu. Jest biała z czerwonym pasem i logo Ducati. Wnętrze utrzymane jest w tym samym stylu. Dysponuje mocą 2200 KM, po 1100 z każdego silnika Mercury Racing. Podróż przy akompaniamencie ryku tych potężnych silników z prędkością maksymalną sięgającą 200km/h uprzyjemnić ma wypasiony zestaw audio firmy JL. Ciekawe czy panowie VR i NH zadadzą szyku i przykładowo na tor Misano Adriatico podczas jednej z rund MotoGP przypłyną Cigarette'ami?

 


zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ