M&M Motocykle otwiera nowy salon na warszawskim Wawrze

W najbliższy piątek i sobotę otwiera się nowy salon sprzedaży jednośladów na warszawskim Wawrze. Przewidziane są jazdy testowe i porządny grill.

Już w najbliższy weekend, 23-24 kwietnia na warszawskim Wawrze nastąpi oficjalne otwarcie nowego multibrandowego salonu rowerowo-motocyklowego. Znana wielu użytkownikom jednośladów w Polsce sieć sklepów M&M Motocykle poszerza swoją ofertę o dystrybucję amerykańskiej marki rowerów Marin, sklep z częściami zamiennymi i akcesoriami do jednośladów.

W lokalizacji Wawer, Wał Miedzeszyński 262 znajdzie się także bogata oferta pojazdów takich marek jak Benelli, Kymco, Keeway i NIU oraz punkt serwisowy otwarty na naprawy wszelkich jednośladów czy czterokołowców. Całość uzupełni specjalnie wydzielona część obiektu przeznaczona na kaski, odzież czy dodatki do motocykli.

Właściciele i obsługa punktu przygotowali na te dni wiele atrakcji. Na początek warto wspomnieć o możliwości przetestowania skuterów Kymco oraz motocykli Benelli i Keeway. Każdy chętny na jazdy testowe znajdzie w obecnie dostępnej gamie modelowej odpowiedni sprzęt do swoich umiejętności czy potrzeb. Zakup skutera czy motocykla w dniach 23-24 kwietnia to dodatkowa korzyść w postaci voucheru prezentowego o wartości 10% pojazdu na doposażenie w akcesoria.

Fani rowerów będą mogli w tych dniach przymierzyć się do rowerów z kolekcji 2021 amerykańskiej marki Marin lub dokupić akcesoria czy umówić się na przegląd swojego jednośladu.
Do każdych zakupów obsługa daje w prezencie przydatne gadżety i kosmetyki do pielęgnacji motocykli lub odzieży. Wszystko czego pragniecie możecie w dniach 23-24 kwietnia zakupić w systemie ratalnym na prawdziwe raty 0%! Każdy sobotni zakup premiowany będzie poczęstunkiem z zaprzyjaźnionej mobilnej burgerowni i darmową kawą.

Ekipa M&M Motocykle zaprasza: 
w piątek 9:00 – 18:00
w sobotę 10:00 – 15:00

Więcej szczegółów o imprezie na stronie M&M Motocykle

oraz na FB https://www.facebook.com/akcesoriamotocyklowe.warszawa

zobacz galerię

Zobacz również:
Paweł Szkopek – wielokrotny mistrz Polski wyścigów motocyklowych, doceniany przez największe autorytety sportu, zdradza kilka własnych złotych myśli, które regularnie powtarzane i sukcesywnie wprowadzane w życie, stały się kluczem do jego zwycięstw i zasłużonego tytułu Championa.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA