MOTOCYKL 1/2014 już w sprzedaży!

Styczniowy numer MOTOCYKLA już w sprzedaży! A w nim wielki test nakedów i crossówek klasy MX1, porównanie małego i dużego Ducati Panigale. W dziale akcesoriów testujemy dostępne na polskim rynku interkomy motocyklowe i buty turystyczne.

Na 124 stronach MOTOCYKLA jak zwykle znajdziecie sporo ciekawych testów i artykułów. Tematem numeru są nakedy średniej klasy. Czy nowe Triumph Street Triple i Yamaha MT-09 dadzą radę reszcie stawki (Yamaha FZ8, Kawasaki Z800, Ducati Monster 796 i BMW F800R)? Oprócz tego wielki test crossówek klasy 450 i porównanie małego i dużego Ducati Panigale. Wśród testów znajdziecie też elektryczne enduro Zero FX ZF 5.7 i stylowy miejski skuter Yamaha D'elight. Yamaha Tenere własnie kończy 30 lat więc w ramach ciekawostki porównaliśmy nową XT660Z z jej pra- pra-babcią XT600 Z.

W dziale Motocykl Używany prezentujemy 4 motocykle w stylu retro: Triumpha Bonneville, BMW R1150R, Kawasaki W 650 i Suzuki Inazumę. Moda na klasykę powraca dlatego podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy poszukiwaniu takiego motocykla.

Jak zwykle w nasze łapki wpadły też różne akcesoria. Tym razem testujemy motocyklowe interkomy dostępne na polskim rynku oraz turystyczne bury z górnej półki.

Na koniec ciekawa turystyka oraz podsumowanie sportowych zmagań w WSBK i MotoGP.

Nowy numer możesz przejrzeć TUTAJ, a teraz marsz do kiosku!

 

Zobacz również:
REKLAMA