MOTOCYKL 10/2013 już w sprzedaży!

W nowym numerze MOTOCYKLA znajdziecie pierwszą jazdę Yamahą MT-09 - czy ten motocykl to prawdziwa rewolucja? Oprócz tego trzy klasyczne i trzy nowoczesne 6-cylindrowce w teście porównawczym. Prezentujemy również nowości Harleya na rok 2014 i wielki test kasków wielofunkcyjnych.

Dodatkowo w nowym numerze sprawdzamy czy jazda Superbikiem BMW S1000RR na żużlu jest w ogóle możliwa i czy Victory Hammer S jest poważną konkurencją dla legendarnego Harleya-Davidsona. Próbujemy też przekonać się czy nowy maxiskuter Kymco K-XCT 300i nadaje się tylko do miasta. Nasi szpiedzy donoszą też że BMW pracuje nad zmiennymi fazami rozrządu, które miałyby zastąpić tradycyjne przepustnice w motocyklu. W dziale Motocykl Używany prezentujemy trzy motocykle zbudowane na bazie jednego silnika - Kawasaki KLE 500, ER-5 i EN 500. Pojawiają się również relacje z tegorocznej edycji BMW GS Trophy oraz drugiej edycji California Superbike School. Oprócz tego oczywiście relacje z wydarzeń sportowych - WSBK, MotoGP, WMMP i MP Enduro. Nowy numer możecie również przejrzeć TUTAJ. Zapraszamy do kiosków.

zobacz galerię

Zobacz również:
5 i 6 czerwca w Gdańsku na torze przy ul. Starogardzkiej wystartują najmłodsi adepci motocrossu, którzy ścigać się będą w drugiej rundzie Mistrzostw Europy strefy północno-wschodniej. Mimo młodego wieku zawodników, będzie to widowisko pełne sportowej adrenaliny!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA