[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
2.2

MOTOCYKL 9/2017 - Używana Yamaha XT1200Z Super Tenere

Yamaha XT1200Z Super Tenere to następczyni legendy bezdroży i Dakaru. Czy warto brać ją pod uwagę jako motocykl używany?

Yamaha XT1200Z Super tenere Yamaha XT1200Z Super Tenere

Nowa Super Tenere była długo oczekiwanym motocyklem, ale po pojawieniu się w 2010 roku nie zyskała spodziewanej popularności. Choć trapiły ją pewne problemy dziś warto rozejrzeć się za taką maszyną z rynku wtórnego. W najnowszym numerze MOTOCYKLA  9/2017 (od wczoraj w sprzedaży) dowiesz się czego możesz spodziewać się po tym motocyklu zarówno pod kątem technicznym, serwisowym jak i samej frajdy z jazdy i przydatności na co dzień. Zajrzyj na stronę 60 nowego numeru MOTOCYKLA.

REKLAMA
Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij