[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
3.8

MOTOCYKL 9/2017 - cafe racery: Ducati Scrambler Cafe Racer i Yamaha XSR 700

Tym razem postawiliśmy na porównanie włoskiej wizji cafe racera z japońską.Czy rzeczywiście są tak różne od siebie? A może wręcz odwrotnie?

Ducati Scrambler Cafe Racer i Yamaha XSR 700 Ducati Scrambler Cafe Racer i Yamaha XSR 700

Yamaha XSR 700 debiutowała blisko dwa lata temu i ma już dość mocną pozycję na rynku motocykli w stylu retro. Cafe Racer wywodzi się od hitu Ducati czyli Scrablera, ale zadebiutował dopiero w Mediolanie pod koniec 2016 roku i to jego pierwszy sezon na drogach. Który z nich okaże się motocyklem ciekawszym i bardziej nietuzinkowym, a przy tym bardziej przyjaznym na co dzień? Tego dowiesz się z najnowszego numeru MOTOCYKLA, który już od dziś znajdziecie na półkach sklepów, kiosków, salonów prasowych i stacji benzynowych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co jeszcze znajdzie się w nowym numerze zajrzyj do spisu treści MOTOCYKLA 9/2017.

REKLAMA
Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij