REKLAMA

MOTOCYKL na wystawie

Już za nieco ponad dwa tygodnie bo 4 marca hale wystawiennicze MT Polska przy Marsa 56 w Warszawie otworzą swoje podwoje by powitać wszystkich fanów motocykli na III Ogólnopolskiej wystawie Motocykli i Skuterów. Oczywiście nie zabraknie tam również nas - ekipy MOTOCYKLA.  Imprezy  II Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów 2010

Wystawa startuje już w piątek 4 marca i potrwa do niedzieli 6 marca. Na pewno będzie na co popatrzeć bo przecież jak co roku wystawią się najważniejsi w Polsce. Nie zabraknie tam również nas - ekipy MOTOCYKLA. Podczas wystawy odbędzie się rozwiązanie konkursu Best Bike i wręczenie nagród. Oprócz tego oczywiście prezentacje nowych modeli motocykli i akcesoriów od odzieży i kasków po chromowane kierunkowskazy i skórzane chapsy. MOTOCYKL znajdziecie na stoisku 36B. Specjalnie dla was przygotowaliśmy pewną niespodziankę, ale żeby się przekonać co to takiego musicie wpaść do nas na stoisko. Bilety w cenach 25 normalny i 15 zł ulgowy. Zapraszamy!

Poniżej galeria z zeszłorocznej wystawy:

REKLAMA

REKLAMA

Zobacz również:
1 kwietnia weszły w życie przepisy rozporządzenia wprowadzającego dodatkowe ograniczenia w przemieszczaniu się na terytorium Polski. Co przepisy mówią o jeździe motocyklem? Czy można zabrać pasażera? Co z jazdą w grupach?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA