[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

MOTOCYKL nowa ankieta!

W prawej kolumnie na stronie głównej możecie znaleźć nową ankietę. Pytanie brzmi kiedy przygotowujecie motocykle do następnego sezonu?

Ostatnia ankieta pytała was jak spędzacie sezon motocyklowy. Na pytanie odpowiedziało 2940 osób. Najwięcej ankietowanych zaznaczyło odpowiedź że jeździ codziennie (403 głosy i 14% wszystkich odpowiedzi). O dziwo sporo osób dojeżdża do pracy (371 odpowiedzi). Nieco mniej osób wyciąga motocykl tylko kiedy jest ładna pogoda (347) lub jeździ głównie w weekendy (332). Sporo osób lata tylko dookoła komina (320) i dopiero zarabia na pierwszy motocykl (235). Latanie po mieście w grupce to domena 204 osób, a 149 osób nie da się ściągnąć z moto za żadne skarby. Aż 107 ankietowanych przyznało się do dalekiej turystyki. Resztę wyników pozostałych ankiet znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA
Zobacz również:
Senat przegłosował projekt ustawy. Od stycznia 2020 roku na zarejestrowanie motocykla mamy mieć maksymalnie 30 dni. Spóźnialscy zapłacą wysoką karę, która sięgnie nawet 1000 zł. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij