[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

MT-07 i XMAX 125 rozbiły bank!

Yamaha ma powód do radości. Po raz drugi z rzędu firma została liderem sprzedaży motocykli w Polsce.

Yamaha kolejny rok z rzędu okazała się liderem rynku motocykli w Polsce. Tak jak przed rokiem Yamaha znów pochwalić się może najlepszym wynikiem sprzedaży nowych jednośladów. Marka zamknęła ubiegły rok wynikiem 2300 motocykli wyprzedzając Hondę i Romet Motors, które sprzedały odpowiednio 2268 i 2046 maszyn. Na kolejnych miejscach wylądowały firmy BMW - 1741 oraz Junak - 1526.

Ubiegły sezon przyniósł branży 31,5-procentowy wzrost rynku nowych maszyn, w efekcie czego polscy motocykliści zarejestrowali aż 19 103 nowych pojazdów. Co ósmy został wyprodukowany został w fabryce Yamahy. Do najchętniej wybieranych modeli spod znaku trzech kamertonów należały: niezawodny naked MT-07 oraz sportowy skuter XMAX 125.

Yamaha MT-07
Yamaha XMAX 125

 

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Tym razem nie bolało. Gdyby jednak faktycznie ucierpiał człowiek, nie musiałby czekać na reakcje gapiów ani samodzielnie wzywać pomocy. Karetka pojawiłaby się automatycznie wezwana przez system E-Call – elektroniczny gadżet służący do ratowania zdrowia i życia.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA