[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
4.5

MT Tour 2019 w Poznaniu, Wrocławiu i Rzeszowie

Motocykliści z Poznania, Wrocławia i Rzeszowa – szykujcie się! To właśnie w waszych miastach  odbędzie się MT Tour czyli impreza testowa Yamahy poświęcona serii MT.

Yamaha MT Tour

Słynny MT Truck wypakowany pojazdami testowymi pojawi się w Polsce równo za miesiąc. Dzięki temu motocykliści z Wielkopolski, Dolnego Śląska i Podkarpacia będą mieli okazję przetestować nakedy z serii MT.

MT Tour jest okazją do poznania pełnej gamy motocykli.

Zobacz też: Wszystkie wcielenia Yamahy MT-09 - które jest najlepsze?

REKLAMA

Trasa MT Tour 2019:

  • 13-14 lipca, Poznań, salon Centrum Yamaha, ul. Lutycka 95A,
  • 20-21 lipca, Wrocław, parking Award Business Park, ul. Zwycięska 45,
  • 27-28 lipca, Rzeszów, salon Yamaha GOC, ul. Ludwika Chmury 6.

Idea MT Tour jest prosta – Yamaha chce, aby każdy motocyklista miał okazję przetestować modele z serii MT. Pierwszy przystanek na trasie tegorocznego MT Tour jest zaplanowany na drugi weekend lipca w nowym salonie w Wielkopolsce – Centrum Yamaha. Tydzień później, odsłona druga, na parkingu oddalonym o około 700 m od nowej siedziby wrocławskiej firmy Motorland. Ostatnia polska edycja 2019 odbędzie się przy salonie Yamaha GOC w Rzeszowie.

Wszystkich chętnych do uczestnictwa w MT Tour 2019 zapraszamy do zarejestrowania się na stronie www.mttour.yamaha-motor.pl.

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij