MT Tour 2019 w Poznaniu, Wrocławiu i Rzeszowie

Motocykliści z Poznania, Wrocławia i Rzeszowa – szykujcie się! To właśnie w waszych miastach  odbędzie się MT Tour czyli impreza testowa Yamahy poświęcona serii MT.

Yamaha MT Tour Motor-Presse Polska

Słynny MT Truck wypakowany pojazdami testowymi pojawi się w Polsce równo za miesiąc. Dzięki temu motocykliści z Wielkopolski, Dolnego Śląska i Podkarpacia będą mieli okazję przetestować nakedy z serii MT.

MT Tour jest okazją do poznania pełnej gamy motocykli.

Zobacz też: Wszystkie wcielenia Yamahy MT-09 - które jest najlepsze?

Trasa MT Tour 2019:

  • 13-14 lipca, Poznań, salon Centrum Yamaha, ul. Lutycka 95A,
  • 20-21 lipca, Wrocław, parking Award Business Park, ul. Zwycięska 45,
  • 27-28 lipca, Rzeszów, salon Yamaha GOC, ul. Ludwika Chmury 6.

Idea MT Tour jest prosta – Yamaha chce, aby każdy motocyklista miał okazję przetestować modele z serii MT. Pierwszy przystanek na trasie tegorocznego MT Tour jest zaplanowany na drugi weekend lipca w nowym salonie w Wielkopolsce – Centrum Yamaha. Tydzień później, odsłona druga, na parkingu oddalonym o około 700 m od nowej siedziby wrocławskiej firmy Motorland. Ostatnia polska edycja 2019 odbędzie się przy salonie Yamaha GOC w Rzeszowie.

Wszystkich chętnych do uczestnictwa w MT Tour 2019 zapraszamy do zarejestrowania się na stronie www.mttour.yamaha-motor.pl.

Zobacz również:
Masz w sobie duszę sportowca, a w garażu Ducati Streetfightera? Ducati Polska zaprasza cię na super imprezę na torze i drogach... w Hiszpanii!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA