MT Tour już w ten weekend!

Truck MT zbliża się do Polski i w najbliższy weekend zaparkuje przed toruńskim salonem Yamaha AF Motors. Z tej okazji odbędą się jazdy testowe pełną gamą motocykli MT – jeszcze można się zapisać!

Yamaha MT-10 2022 Yamaha

Ale to nie wszystko! W sobotę i niedzielę, 18 i 19 czerwca 2022 roku, szczególnie gorąco na imprezie zostanie przywitany każdy posiadacz Yamahy z serii MT. Z myślą o nich przygotowano mnóstwo niespodzianek oraz wyjątkowy konkurs. Weź udział już dziś i wygraj pomiar mocy Twojego motocykla na hamowni!

Food trucki i strefa chill out, ścianka foto, zwiedzanie serwisu czy spotkania z zawodnikami AF Motors Racing Team – to tylko część atrakcji, jakie czekają na posiadaczy motocykli Yamaha MT, którzy pojawią się w najbliższy weekend w salonie toruńskiego dealera AF Motors. Zwycięzca konkursu zostanie też zaproszony do pomiaru mocy swojego jednośladu MT na hamowni. Aby walczyć o wygraną, wystarczy napisać, za co kochasz swój motocykl MT na fanpage’u Yamaha Motor na Facebooku. Konkurs trwa do najbliższego czwartku do północy, a w piątek rano wyłonimy zwycięzcę.

Na pierwszych 50 właścicieli MT, którzy przyjadą do salonu na swoich motocyklach, aby przybić piątkę i wspólnie się bawić, czekają dodatkowe niespodzianki. To co, widzimy się na MT Tour 2022?

MT Tour 2022 – 18-19 czerwca, Yamaha AF Motors, Szosa Lubicka 141, Toruń.

Zobacz również:
REKLAMA