[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

MV Agusta Dragster 800 RR. Limitowana wersja Pirelli

Limitowana MV Agutsa Dragster 800 RR stworzona we współpracy z Pirelli wygląda jak milion dolarów. Efekt współpracy dwóch włoskich legend jest zdumiewający.

MV Agustę Dragster 800 RR w limitowanej wersji Pirelli zaprezentowano po raz pierwszy 22 września podczas otwarcia nowego salonu Pirelli (P Zero World w Monte Carlo).

Efekty pracy stylistów robią wrażenie! Zerknijcie na zdjęcia. Limitowany Dragster to nie jest pierwszy wspólny projekt Pirelli i MV Agusty – pamiętacie równie piękną MV Agustę Brutale 800 RR?

Ekipa Pirelli Design skupiła się przede wszystkim na stylistyce motocykla. Maszyna swój ciekawy i oryginalny wygląd w głównej mierze zawdzięcza malowaniu. Projektanci zadbali o idealny dobór i połączenie kolorów. Świetnie wygląda też uszyta z dwóch różnych materiałów kanapa stworzona przez Castiglioni Research Center.

REKLAMA

Pod względem funkcjonalności jedyną rzeczą, która wyróżnia limitowaną wersję jest gumowy element z bieżnikiem Pirelli, który spełnia funkcję tank pada (chroni zbiornik paliwa przed zarysowaniem). Podobny umieszczono na miniowiewce. Oczywiście Dragster 800 RR obuty jest w opony Pirelli Diablo Supercorsa (120/70 ZR17 z przodu i 200/55 ZR17 z tyłu). Jego trzycylindrowa rzędówka wyciska 140 KM.

Motocykl dostępny będzie w dwóch malowaniach: czarno-żółte i biało-niebieskie. Jacyś chętni? Ilość mocno ograniczona.

 

zobacz galerię

Zobacz również:
KTM Freeride 350 to nie jest sprzęt do hardcore'owego poganiania po torze motocrossowym i raczej nie nada się również do pokonywania Erzbergu. Mimo na pewno da sobie radę w nawet nieco trudniejszych warunkach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA