[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

MV Agusta F4 2010

Do mediów trafiły przecieki na temat nowego przecinaka MV Agusty. Według plotek silnik o pojemności 998 cm3 wygeneruje teraz 186 KM.

To dzieło sztuki ma byc wyposażone w kontrolę trakcji TC MK II tak jak nowy Brutale. Oprócz tego sprzęgło poślizgowe, kanały dolotowe o zmiennej długości i dwa wtryskiwacze na cylinder to kolejne nowinki. F4 został oczywiście odświeżony także stylistycznie. Z tego co widać na zdjęciu charakterystyczne lufy wydechu będą teraz prostokątne, a nie okrągłe jak dotychczas. Nowa MV Agusta ma być wreszcie konkurencyjna nie tylko pod względem urody, ale także osiągów do japońskiej wielkiej czwórki oraz włoskich maszyn ze stajni Ducati. Przekonamy się już za niecały tydzień na targach EICMA w Mediolanie.

Zobacz również:
KTM już teraz prezentuje pierwszą porcję nowości na sezon 2020. Największym zaskoczeniem jest 150 EXC TPI, ale interesująco zapowiadają się również pozostałe dwusuwy na wtrysku. Zmiany nie ominęły również czterosuwów (KTM 250 EXC-F, KTM 350 EXC-F, KTM 450 EXC-F i KTM 500 EXC-F).
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij