Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

MV Agusta Zagato F4Z

Zostanie legendą czy trafi do lamusa? Mocno dyskusyjny wygląd MV Agusty przebudowanej przez słynne włoskie studio - można go kochać lub nienawidzić.

MV Agusta Zagato F4Z

Zagato znane jest z tego, że przerabia samochody w mocno kontrowersyjnym stylu. Studio bierze na warsztat głównie włoskie i brytyjskie samochody i lubuje się w nadawaniu im mocno obłych, okrągłych kształtów. Od lat 20 Zagato brał na warsztat legendarne Lamborghini, Alfy Romeo, Lancie i Ferrari. MV Agusta to pierwsza motocyklowa marka, z którą współpracę podjęło włoskie studio, czego efektem fest F4Z Zagato. Trudno zaprzeczyć że jest to designerskie dzieło sztuki, a to czy nam się podoba to już inna kwestia. Obcy? cyklop, ryba? W sumie nie wiadomo czym inspirował się projektant, ale F4Z na pewno zwraca na siebie uwagę. Z resztą sprawdźcie sami.

zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij