[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

MV Agusta Zagato F4Z

Zostanie legendą czy trafi do lamusa? Mocno dyskusyjny wygląd MV Agusty przebudowanej przez słynne włoskie studio - można go kochać lub nienawidzić.

MV Agusta Zagato F4Z

Zagato znane jest z tego, że przerabia samochody w mocno kontrowersyjnym stylu. Studio bierze na warsztat głównie włoskie i brytyjskie samochody i lubuje się w nadawaniu im mocno obłych, okrągłych kształtów. Od lat 20 Zagato brał na warsztat legendarne Lamborghini, Alfy Romeo, Lancie i Ferrari. MV Agusta to pierwsza motocyklowa marka, z którą współpracę podjęło włoskie studio, czego efektem fest F4Z Zagato. Trudno zaprzeczyć że jest to designerskie dzieło sztuki, a to czy nam się podoba to już inna kwestia. Obcy? cyklop, ryba? W sumie nie wiadomo czym inspirował się projektant, ale F4Z na pewno zwraca na siebie uwagę. Z resztą sprawdźcie sami.

zobacz galerię

Zobacz również:
Po czterech latach od premiery, najmniejsza z maszyn turystycznych Yamahy - Tracer 700 doczekał się liftingu. Zmiany nie są spektakularne choć ich suma daje zaskakujący wynik.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA