MV Agusta i AMG w Stacji Mercedes

Czwartek, 20 sierpnia, w Stacji Mercedes (róg ul. Kruczkowskiego i al. 3 Maja w Warszawie) będzie prawdziwą ucztą dla fanów sportowych maszyn. Do letniego pawilonu przyjadą motocykle MV Agusta –. Motocykle MV Agusta wygrały 270 Grand Prix i zdobyły 75 tytułów mistrza świata. Podczas wizyty w Stacji Mercedes, będą im towarzyszyły Mercedesy AMG.

Podczas Dnia Mercedesa  AMG & MV Agusty w letnim pawilonie na warszawskim Powiślu od godziny 18.00 będzie można zobaczyć imponujące maszyny. Wśród nich pojawią się między innymi: Dragster RR, Brutale 800 RR, Stradale, Turismo Veloce oraz F3 800. Ponadto do Stacji przyjadą Mercedesy z rodziny AMG: AMG GT, A 45 AMG, CLA 45 AMG, CLS 63 AMG oraz C 63 AMG. To wydarzenie nie może ominąć fanów mocnych, motoryzacyjnych wrażeń.

Chcecie przyjrzeć się tym maszynom z bliska i posłuchać jak pięknie brzmią? Wpadajcie  na Dzień Mercedesa x AMG & MV Agusta w Stacji Mercedes (róg Kruczkowskiego i 3-go Maja) już w najbliższy czwartek 20 sierpnia. Wstęp wolny!

Szczegółowe informacje na temat wydarzeń odbywających się na Stacji Mercedes są zamieszczane na stronie www.stacjamercedes.pl oraz na facebook.pl/StacjaMercedes, twitter.com/StacjaMercedes i http://instagram.com/stacjamercedes

Zobacz również:
REKLAMA