[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

MV Agusta pod młotek!

HD kupił markę MV Agusta w zeszłym roku z założeniem rozwoju marki i wzrostu aktywności HD Company w Europie. Założenia były dobre jednak wszystkie plany pokrzyżował oczywiście kryzys.

MV Agusta przyniosła około 19 milionów dolarów strat. Mimo iż motocykle MV Agusta to dzieła sztuki nowy prezes Harley Davidson Motor Company, Keith Wandell zdecydował o pozbyciu się włoskiej marki z Varese. Wygląda na to, że Harley ratuje się wszelkim możliwymi środkami... Można by rzec, że idąc po trupach. wszak Buell już za kilka dni przestanie istnieć, a jeśli chodzi o MV Agustę, to czy w dobie kryzysu ktokolwiek zdecyduje się wyłożyć kasę za tak ekskluzywny produkt?


Zobacz również:
Chciałbyś polatać najnowszymi modelami Triumpha? Masz ku temu świetną okazję! Triumph serdecznie zaprasza na jazdy testowe do Warszawy i Poznania!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA