REKLAMA

MV Agusta pod młotek!

HD kupił markę MV Agusta w zeszłym roku z założeniem rozwoju marki i wzrostu aktywności HD Company w Europie. Założenia były dobre jednak wszystkie plany pokrzyżował oczywiście kryzys.

MV Agusta przyniosła około 19 milionów dolarów strat. Mimo iż motocykle MV Agusta to dzieła sztuki nowy prezes Harley Davidson Motor Company, Keith Wandell zdecydował o pozbyciu się włoskiej marki z Varese. Wygląda na to, że Harley ratuje się wszelkim możliwymi środkami... Można by rzec, że idąc po trupach. wszak Buell już za kilka dni przestanie istnieć, a jeśli chodzi o MV Agustę, to czy w dobie kryzysu ktokolwiek zdecyduje się wyłożyć kasę za tak ekskluzywny produkt?


Zobacz również:
Jakkolwiek to zabrzmi, ale na początku było BMW. Nie byle jakie, lecz kultowy model BMW R 1200 GS. Później do oferty dołączył model dla prawdziwych twardzieli - Harley-Davidson Fat Boy. Było turystyczne enduro, był chopper, logicznym jest, że kolejnym motocyklem w kolekcji musiała być maszyna sportowa. W ten oto sposób do maszyn zbudowanych z klocków Lego dołączyło Ducati Panigale V4R. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA