[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

MV Agusta sprzedana!

Decyzja o sprzedarzy MV Agusty, która Harleyowi przyniosła tylko straty finansowe zapadła już dawno temu i mała włoska marka tylko jak skazaniec czekała na ostatnią drogę.
4C9Y3245.jpg

Wreszcie włodarze z Milwaukee podjęli ostateczną decyzję i sprzedała MV Agustę. Transakcja wchodzi w życie od razu i włoska marka już nie należy do giganta. Szczegóły transakcji nie zostały ujawnione. Wiemy tylko tyle, że nowym właścicielem MV Agusty jest... stary właściciel MV Agusty. Własną firmę od Harleya odkupił Claudio Castiglioni, który dwa lata temu sprzedał ją amerykanom. Swoją drogą ubił niezły interes. Harley Davidson spłacił 70 milionów dolarów długu i wypuścił trzy nowe motocykle spod znaku MVA czy mocno przyczynił się do powrotu na rynek. Claudio pięknie wysłużył się gigantem z USA.

REKLAMA
Zobacz również:
Już dziś zarezerwuj wolny czas w pierwszy weekend marca (1-3.03) i wpadaj do Warszawy na drugą edycję targów Warsaw Motorcycle Show 2019! Piękne hostessy, najnowsze maszyny i najwięksi producenci motocykli. Wśród nich min.: Honda, Yamaha, BMW, Harley-Davidson i Triumph.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij