MX Pro Tour - poczuj się jak tester motocykli

Chciałbyś przetestować najnowsze crossówki Yamahy zupełnie bezpłatnie? Już 20 października będziesz miał najlepszą okazję by to zrobić. Najnowsze motocykle na 2019 rok będą dostępne dla każdego podczas imprezy organizowanej przez Yamahę. Zapisz się i weź udział w MX Pro Tour.

Yamaha

MX Pro Tour

to niezwykłe wydarzenie przeznaczone dla fanów motocrossu. Każdy z uczestników imprezy będzie miał okazję przetestować zupełnie bezpłatnie modele z linii YZ na 2019 rok (od YZ65 aż do YZ450).

Wydarzenie odbędzie się w dniach 20-21 października, na jednym z najlepiej przygotowanych do tego obiektów – Torze Speed Star w Sobieńczycach. Udział w imprezie jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji na stronie internetowej: http://mxtour.yamaha-motor.pl/.

Chciałbyś poczuć się jak prawdziwy tester? Lepiej się pospiesz - liczba miejsc jest ograniczona. Wygrywają najszybsi.

Do dyspozycji uczestników będzie aż 14 motocykli:

  • 4 x YZ450F 2019, w tym w specyfikacji GYTR
  • 6 x YZ250F 2019
  • 2 x YZ125 2019, w tym w specyfikacji GYTR
  • YZ85LW 2019
  • YZ65 2019 GYTR

Każdy uczestnik będzie mógł bezpłatnie przetestować aż trzy różne modele z off-radowej gamy Yamahy pod czujnym okiem zawodników wyścigowych i trenerów motocrossu.

Oprócz jazd testowych na każdego z uczestników czekają: barek z przekąskami, sklepik z kolekcją odzieży Yamaha Paddock Blue i relacja foto-video. W imieniu organizatorów zapraszamy do rejestracji!

http://mxtour.yamaha-motor.pl/

Zobacz również:
REKLAMA