[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

MX Pro Tour - poczuj się jak tester motocykli

Chciałbyś przetestować najnowsze crossówki Yamahy zupełnie bezpłatnie? Już 20 października będziesz miał najlepszą okazję by to zrobić. Najnowsze motocykle na 2019 rok będą dostępne dla każdego podczas imprezy organizowanej przez Yamahę. Zapisz się i weź udział w MX Pro Tour.

MX Pro Tour

to niezwykłe wydarzenie przeznaczone dla fanów motocrossu. Każdy z uczestników imprezy będzie miał okazję przetestować zupełnie bezpłatnie modele z linii YZ na 2019 rok (od YZ65 aż do YZ450).

Wydarzenie odbędzie się w dniach 20-21 października, na jednym z najlepiej przygotowanych do tego obiektów – Torze Speed Star w Sobieńczycach. Udział w imprezie jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji na stronie internetowej: http://mxtour.yamaha-motor.pl/.

REKLAMA

Chciałbyś poczuć się jak prawdziwy tester? Lepiej się pospiesz - liczba miejsc jest ograniczona. Wygrywają najszybsi.

Do dyspozycji uczestników będzie aż 14 motocykli:

  • 4 x YZ450F 2019, w tym w specyfikacji GYTR
  • 6 x YZ250F 2019
  • 2 x YZ125 2019, w tym w specyfikacji GYTR
  • YZ85LW 2019
  • YZ65 2019 GYTR

Każdy uczestnik będzie mógł bezpłatnie przetestować aż trzy różne modele z off-radowej gamy Yamahy pod czujnym okiem zawodników wyścigowych i trenerów motocrossu.

Oprócz jazd testowych na każdego z uczestników czekają: barek z przekąskami, sklepik z kolekcją odzieży Yamaha Paddock Blue i relacja foto-video. W imieniu organizatorów zapraszamy do rejestracji!

http://mxtour.yamaha-motor.pl/

Zobacz również:
Lubisz wystawy motoryzacyjne, motocyklowe nowości, akcesoria i technologie zebrane w jednym miejscu i okraszone tłumem długonogich modelek? Zobacz co cię czeka w tym sezonie.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA