Majówka na torze wyścigowym

Trening czyni mistrza. Ekipa GRANDys duo doskonale o tym wie, dlatego zaprasza na szkolenie na torze Slovakia Ring. Spiesz się, bo to ostatni dzwonek na zapisy. Do zamknięcia listy zostało tylko kilkanaście miejsc!

Chciałbyś podszlifować swoją technikę jazdy na torze, zanim sezon rozpocznie się na dobre? Weź udział w szkoleniu na torze wyścigowym organizowanym przez GRANDys duo. Pod okiem fachowców  - wielokrotnych mistrzów i wice mistrzów Polski - zdobędziesz tam bezcenne doświadczenie, które przyda Ci się nie tylko na torze.

Biorąc udział w szkoleniu, będziesz miał okazję poznać najszybszych zawodników w historii wyścigów motocyklowych! Lista gości specjalnych imponuje!

  • John McGuiness - 23-krotny zwycięzca Tourist Trophy na wyspie Man. Na Slovakia Ring będzie testował Nortona SG7, którym wystartuje w tegorocznej edycji Isle of Man TT
  • Josh Brooks - mistrz BSB (klasa Superbike) z 2015 roku, który w tym roku na Nortonie wystartuje w TT Isle of Man
  • Nicolas Terol - mistrz świata klasy 125 cmz 2011 roku
  • Julian Da Costa - zwycięzca dwóch 24-godzinnych wyścigów endurance: Bol d'Or i 24h Le Mans
GRANDys duo
Tor Slovakia Ring ma 5922 m długości i 14 zakrętów (7 lewych i 7 prawych). Szkolenie, które się tam odbędzie, przeznaczone jest zarówno dla amatorów jak i bardziej doświadczonych motocyklistów. Możesz wziąć w nim udział bez względu na to jaką maszyną jeździsz. Jeśli tymczasowo nie masz czym latać, na czas treningów możesz wypożyczyć motocykl na miejscu.

Uczestnicy podzieleni zostaną na trzy grupy w zależności od ich doświadczenia, umiejętności jazdy i uzyskiwanych przez nich czasów okrążeń:

  • Grupa "A": zawodnicy z licencją wyścigową "A" lub "B" (czasy okrążenia poniżej 2:25 min)
  • Grupa "B": zawodnicy z licencją "B" lub bez licencji (czas okrążenia od 2:25 do 2:45 min)
  • Grupa "C": amatorzy prowadzeni przez instruktorów

Koszt szkolenia wynosi 1070 zł. Jeśli standardowa opcja to dla Ciebie za mało, możesz wziąć udział w szkoleniu indywidualnym. Martwisz się o transport motocykla? Organizator załatwi to za Ciebie w cenie 900 zł. W kwestii zakwaterowania masz do wyboru dwie opcje: za darmo rozbijesz namiot lub postawisz kampera na padoku lub wykupisz hotel w okolicy toru (ok. 80 euro / noc - za dwie osoby). 

Chciałbyś wziąć udział? Pospiesz się! Szkolenie startuje 2 maja. Liczba miejsc jest ograniczona. Do zamknięcia grupy A pozostało tylko 10 miejsc, grupy B - 15 miejsc, a do grupy C - 17 miejsc. Jeśli masz inne plany na majówkę, zapisać się na kolejne szkolenie (Pannonia Ring - 27-28 czerwca 2018).

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie: http://www.grandysduo.com.pl/

Zobacz również:
REKLAMA