Marquez i Pedrosa ścigają się na skuterach!

Myśleliśmy, że nic nas już nie zaskoczy, dopóki nie zobaczyliśmy Marqueza i Pedrosy ścigających się na... Hondach Super Cub.

Honda Racing Thanks Day” to coroczna impreza, podsumowująca sezon, organizowana przez japośnkiego producenta. W tym roku odbyła się na torze Twin RingMotegi. Ten tor został zbudowany przez Hondę w latach 90-tych z okazji serii wyścigów IndyCar. Podczas imprezy dziesiątki tysięcy fanów, najszybsi zawodnicy i przedstawiciele Hondy Racing świętują zwycięstwa, świetnie się przy tym bawiąc. Największy sukces tego sezonu odniósł oczywiście Marc Marquez zdobywając tytuł mistrza świata MotoGP.

Najzabawniejszą atrakcją „Thanks day” okazał się wyścig Marqueza i Pedrosy na skuterach. Zawodnicy MotoGP ścigali się na legendarnej Hondzie Super Cub, która w tym roku obchodzi 60-lecie powstania i przez lata sprzedała się w 100 milionach egzemplarzy. 

Do świetnej zabawy wystarczyły silniki o pojemności 109 cm3, wyposażone  w półautomatyczną skrzynię biegów i rozpędzające się do prędkości 100 km/h. Sam Marquez przyznał się do tego na swoim Instagramie. 

 Zobacz jak Pedrosa i Marquez ścigają się na Hondach Super Cub:

(Daniego i Marca standardowo rozpoznasz dzięki barwom Repsol)

Zobacz również:
REKLAMA