[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Marquez wystartuje w Jerez!

Występ mistrza stał pod znakiem zapytania z powodu kontuzji palca. Teraz już wiemy, że Marquez będzie walczył o stracone punkty!

Podczas sobotniej sesji dirtrackowej Marquez złamał z przemieszczeniem mały palec w lewej ręce i konieczna była operacja. Teraz już wiemy, że rana dobrze się goi, a sam mistrz zapewnia, że w Hiszpanii da z siebie wszystko. Jestem ostro zmotywowany do pierwszej w tym roku rundy w Hiszpanii. Jazda przed własną publicznością, to coś niesamowitego. Mam wiele dobrych wspomnień z tego toru. Mam nadzieję, że kontuzja nie przeszkodzi mi w uzyskaniu dobrego wyniku – usłyszeliśmy od Marqueza. Dzisiaj byłem u lekarza i zacząłem rehabilitację. W Jerez palec będzie sprawdzany po każdej sesji, a opatrunek zmieniany - dodał.

Przypominamy: Marquez traci do Rossiego 30 pkt i zajmuje 5. miejsce w generlace.

Wiemy także, że po operacji na tor nie wróci jeszcze Dani Pedrosa: Miałem wielką nadzieję na start w Jerez, ale po ostatniej przejażdżce na superbike'u doszliśmy do wniosku, że to nie najlepszy pomysł – za duże ryzyko pogłębienia ran podczas, gdy nie wszystko do końca się zagoiło. Tęsknię za teamem i nie potrafię się już doczekać startu w Le Mans - powiedział zawodnik Repsol Honda.

Transmisję wyścigów w Jerez zobaczysz w niedzielę (3 maja) na antenie Polsat Sport News od godziny 11.00 lub/i na stronie www.polsatsport.pl

zobacz galerię

Zobacz również:
Adam Tomiczek i Maciej Giemza na motocyklach oraz Kuba Przygoński z Timo Gotschalkiem w samochodzie Mini - w takim składzie ORLEN Team wystartuje w 36. edycji Baja Aragón. Duet jadący Mini John Cooper Works Rally zajmuje obecnie 3. miejsce w Pucharze Świata w rajdach Baja, a dla motocyklistów będzie to pierwszy start w tegorocznym cyklu. Zawody potrwają w dniach 26-27 lipca.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij