[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Masz KTM-a 690 ENDURO R i 690 SMC R?

Jeśli tak, koniecznie odwiedź autoryzowany serwis! Sprawcą zamieszania jest przewód hamulcowy tylnego hamulca, który może zostać uszkodzony podczas jazdy.

Jeśli usterka nie zostanie wykryta podczas kontroli technicznej w fabryce, istnieje prawdopodobieństwo, że silne wibracje spowodują uszkodzenie przewodu podczas jazdy.
Dodatkowo w niektórych modelach 690 SMC R z roku modelowego 2014/2015 zastosowano niewłaściwe dystanse w przednim kole co może prowadzić do uszkodzenia tarczy hamulcowej, rur widelca i czujnika ABS-u.
Jeśli nie dostałeś stosownego pisma zapraszającego cię do odwiedzenia serwisu, a chcesz sprawdzić, czy twój motocykl podlega akcji serwisowej zajrzyj pod podany adres. Wpisując numer VIN i numer sprzedaży dowiesz się, czy możesz dalej jeździć bezpiecznie.  

Zobacz również:
Turystyczny Puchar Yamahy to propozycja czterech, jednodniowych rajdów na orientację odbywających się po drogach asfaltowych. Rywalizacja odbywać się będzie w każdą ostatnią niedzielę miesiąca, od maja do sierpnia 2020r.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij