Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Masz KTM-a 690 ENDURO R i 690 SMC R?

Jeśli tak, koniecznie odwiedź autoryzowany serwis! Sprawcą zamieszania jest przewód hamulcowy tylnego hamulca, który może zostać uszkodzony podczas jazdy.

Jeśli usterka nie zostanie wykryta podczas kontroli technicznej w fabryce, istnieje prawdopodobieństwo, że silne wibracje spowodują uszkodzenie przewodu podczas jazdy.
Dodatkowo w niektórych modelach 690 SMC R z roku modelowego 2014/2015 zastosowano niewłaściwe dystanse w przednim kole co może prowadzić do uszkodzenia tarczy hamulcowej, rur widelca i czujnika ABS-u.
Jeśli nie dostałeś stosownego pisma zapraszającego cię do odwiedzenia serwisu, a chcesz sprawdzić, czy twój motocykl podlega akcji serwisowej zajrzyj pod podany adres. Wpisując numer VIN i numer sprzedaży dowiesz się, czy możesz dalej jeździć bezpiecznie.  

Zobacz również:
Paweł Szkopek uniknął poważniejszej kontuzji w groźnie wyglądającym wypadku podczas niedzielnego wyścigu motocyklowych mistrzostw świata World Superbike na amerykańskim torze Laguna Seca. Już w najbliższy weekend Polak zmierzy się w Czechach w kolejnych zmaganiach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij