[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

Mavizen TTX02

Amerykańska firma Mavizen już od jakiegoś czasu pracowała nad stworzeniem sportowego (a nawet wyścigowego) motocykla elektycznego. Wreszcie im się udało.

Mavizen TTX02 został zaprezentowany kilka dni temu na targach w SEMA Las Vegas. Ta zabawka na baterie to nie żarty. Zbudowany na bazie KTM-a RC8 czarny pocis rozwija prędkość do 130 mp/h (około 210 km/h). Nie jest to może wynik godny litrowych przecinaków ale na tle elektrycznych skuterków i małych zabawek takich jak BRAMMO ENERTIA jest to rezultat imponujący. Motocykl można już zamawiać. Jego koszt to około 25 000 $.Całkiem sporo choć i produkt jest nietypowy. Więcej na www.mavizen.com

Zobacz również:
Yamaha Tracer 700 zdobyła sobie dotychczas sporo fanów. Yamaha postanowiła odświeżyć ten motocykl i podczas EICMA w Mediolanie zaprezentowała nowy model. Czy zmiany są tylko kosmetyczne?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij