[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Mazury ze Spidi Tour

Lipiec kojarzy się z wakacjami, a te z piękną pogodą i mnóstwem wolnego czasu. Potrzebujesz więcej argumentów by wybrać się na motocyklowy wyjazd? 7 lipca zapraszamy Cię na Spidi Tour, wycieczkę prowadzącą pięknymi drogami Warmii i Mazur.

W ubiegłym roku ekipa Spidi Tour, organizująca wycieczki po Europie, wzięła na celownik Polskę. Zeszłoroczna trasa prowadząca po Dolnym Śląsku (o długości 180 km) była pełna zakrętów i pięknych widoków. Relację z ubiegłorocznego wyjazdu możesz znaleźć tutaj.  

W tym roku Spidi organizuje kolejną edycję wyprawy i tym razem zabierze was w podróż po Mazurach. Wyjazd startuje 7 lipca (o godzinie 9:00), a zbiórkę zaplanowano w salonie Motopaczki.pl, który znajduje się przy ul. Stanisława Dorantta 1 w Olsztynie. W Krainie Tysiąca Jezior zaskoczą cię nie tylko zapierające dech w piersiach krajobrazy, ale również widok żyjących na wolności żubrów.

REKLAMA

Tegoroczny wypad ze Spidi Tour będzie miał długość ok 260 km i potrwa cały dzień, a przewodniczką będzie Ania Jackowska. 

Podczas wjazdu odwiedzisz takie miejsca jak:

  • Śluza w Leśniewie – jedna z największych tajemnic z czasów II Wojny światowej, znajdująca się na Kanale Mazurskim
  • Poniemieckie bunkry
  • Święta Lipka z jej barokowymi organami
  • Muzeum Mazurskie w Owczarni - kameralne miejsce położone po środku lasów, przedstawiające bogatą historię Mazur i ich mieszkańców
  • Oczywiście będzie też mazurska rybka, aby uczestnicy delektować mogli się nie tylko smakiem przygody!

Zainteresowany? Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Pamiętaj, żeby wziąć udział w wycieczce, musisz wypełnić formularz (https://www.spidi.com/eu_en/spiditour?show=POLAND) a liczba miejsc jest ograniczona!

zobacz galerię

Zobacz również:
Pod znakiem niesamowitego pojedynku o zwycięstwo i niespodzianki na podium upłynął drugi w tym roku wyścig markowego pucharu motocyklowego BMW Powermed RR Cup na torze Slovakiaring na Słowacji.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij