Mazury ze Spidi Tour

Lipiec kojarzy się z wakacjami, a te z piękną pogodą i mnóstwem wolnego czasu. Potrzebujesz więcej argumentów by wybrać się na motocyklowy wyjazd? 7 lipca zapraszamy Cię na Spidi Tour, wycieczkę prowadzącą pięknymi drogami Warmii i Mazur.

W ubiegłym roku ekipa Spidi Tour, organizująca wycieczki po Europie, wzięła na celownik Polskę. Zeszłoroczna trasa prowadząca po Dolnym Śląsku (o długości 180 km) była pełna zakrętów i pięknych widoków. Relację z ubiegłorocznego wyjazdu możesz znaleźć tutaj.  

W tym roku Spidi organizuje kolejną edycję wyprawy i tym razem zabierze was w podróż po Mazurach. Wyjazd startuje 7 lipca (o godzinie 9:00), a zbiórkę zaplanowano w salonie Motopaczki.pl, który znajduje się przy ul. Stanisława Dorantta 1 w Olsztynie. W Krainie Tysiąca Jezior zaskoczą cię nie tylko zapierające dech w piersiach krajobrazy, ale również widok żyjących na wolności żubrów.

Tegoroczny wypad ze Spidi Tour będzie miał długość ok 260 km i potrwa cały dzień, a przewodniczką będzie Ania Jackowska. 

Podczas wjazdu odwiedzisz takie miejsca jak:

  • Śluza w Leśniewie – jedna z największych tajemnic z czasów II Wojny światowej, znajdująca się na Kanale Mazurskim
  • Poniemieckie bunkry
  • Święta Lipka z jej barokowymi organami
  • Muzeum Mazurskie w Owczarni - kameralne miejsce położone po środku lasów, przedstawiające bogatą historię Mazur i ich mieszkańców
  • Oczywiście będzie też mazurska rybka, aby uczestnicy delektować mogli się nie tylko smakiem przygody!

Zainteresowany? Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Pamiętaj, żeby wziąć udział w wycieczce, musisz wypełnić formularz (https://www.spidi.com/eu_en/spiditour?show=POLAND) a liczba miejsc jest ograniczona!

Zobacz również:
REKLAMA