[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Megapromocje Rev'it!

Kombiki za 1500 zł, kurtki skórzane za 700 zł i wypasione texy od 400 zł - tak to możliwe. Polski wyłączny importer ciuchów motocyklowych firmy Rev'it! zaprasza na promocję.

Oficjalny importer Rev'ita! na Polskę - firma AMM Moto-Fashion z Tychów zaprasza do swojego sklepu on-line. Znajdziecie go pod adresem www.amm-motofashion.pl. Wśród megapromocji znajdziecie ciuchy dla kobitek, kombinezony wyścigowe rodem z MotoGP (tam w Rev'icie ściga się Randy DePuniet i Alvaro Bautista), wypasione ciuchy tekstylne i rękawice. W sklepie znajdziecie też produkty innych firm: Airoh, Spidi, Furygan i Restles - również w promocyjnych cenach.

Więcej na www.amm-motofashion.pl

REKLAMA

Oficjalny importer marki Rev'it!:

AMM Moto-Fashion
Wałowa 41
43-100 Tychy
kontakt@amm-motofashion.pl


Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij