[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Metzeler partnerem na 74. rajdzie Annual Sturgis

W dniach 4-10 sierpnia w południowej Dakocie rusza największy amerykański rajd motocyklowy Annual Sturgis. Oficjalnym partnerem jest Metzeler.

Rajd Annual Sturgis odbywa się nieprzerwanie od 1940 roku. Co roku maniacy motocyklowi spotykają się w miasteczku Sturgis w południowej Dakocie, żeby pochwalić się swoimi maszynami i umiejętnościami. Metzeler od 150 lat tworzy opony dla motocykli i zdecydował się zostać partnerem w tej niezwykłej imprezie.

Małe miasteczko, które normalnie liczy niecałe 7 tys. mieszkańców na początku sierpnia będzie liczyło prawie pół miliona. Motocykliści z całego świata zjeżdżają się w tym miejscu, aby wziąć udział w najstarszym amerykańskim rajdzie motocyklowym. Centrum Sturgis, w dniach 4-10 października, będzie otwarte tylko i wyłącznie dla ruchu motocyklowego, co jeszcze bardziej podkreśla wagę imprezy.

Zobacz również:
Niestety kolejne informacje płynące tym razem od organizatora Ptak Warsaw Motorcycle Show również nie są pozytywne. Warszawskie targi motocyklowe zaplanowane na najbliższy weekend również są przełożone.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA