Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Metzeler w wyścigach TT 2013

Niemiecka firma oponiarska Metzeler planuje w nadchodzącym sezonie mocniej zaangażować się w wyścigową serię Tourist Trophy odbywającą się w większości na drogach Wysp Brytyjskich.

Metzeler będzie w 2013 sponsorował aż 8 zawodników startujących w całej serii, a w tym gwiazdę i idola wielu fanów wyścigów Guya Martina. Oprócz niego sponsorowani będą jeszcze Josh Brookes, Gary Johnson, Dean Harrison,
Alastair Seeley, Martin Jessop, Stuart Easton i James Hillier
. Metzeler będzie też tytułowym sponsorem wyścigów w Ulster, a także Southern 100.

Spora ciekawostką będzie miasteczko Metzelera, które postawione będzie w pobliżu toru podczas tygodnia wyścigowego Tourist Trophy na wyspie Man. Każdy kto zarejestruje się wcześniej na stronie www.metzeler.com/roadracing i przyjedzie na wyspę Man aby oglądać wyścigi Tourist Trophy (25 maja do 7 czerwca) motocyklem na oponach Metzelera załapie się na darmowe noclegi w wiosce Metzelera. Więcej informacji znajdziecie na stronach Metzelera.

terminarz wyścigów TT:
North West 200 (Irlandia Północna) - 12-18 maja
Isle of Man TT - 25 maja - 7 czerwca
Southern 100 Post TT Race - 8 czerwca
Ulster Grand Prix (Irlandia Północna) - 12-17 sierpnia


zobacz galerię

Zobacz również:
Majówkowy zawrót głowy, czyli motocross w Lidzbarku już za nami! 280 zawodników zapewniło emocje na torze podczas inauguracyjnych rund Orlen MX MP i Orlen MX PP.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij