[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Michael Dunlop na Suzuki w IOMTT

13-krotny zwycięzca Tourist Trophy na wyspie Man, Michael Dunlop w tym sezonie będzie ścigał się na nowym Suzuki GSX-R 1000.

Michael Dunlop Michael Dunlop dołącza do zespołu Bennets Suzuki

Michael Dunlop, bratanek legendy wyspy Man - Joey'a Dunlopa to najświeższe odkrycie Tourist Trophy. Jest 13-krotnym zwycięzcą wyścigów Senior TT, czy klasy Superbike, a także rekordzistą trasy TT. To też największy przeciwnik Johna McGuinnessa, który połączył swoje siły z Guy'em Martinem i zespołem Hondy.

Dunlop do tej pory ścigał się na BMW S 1000 RR, jednak w tym roku przesiądzie się na nowiutkie Suzuki GSX-R 1000 R w barwach zespołu Bennets Suzuki. Oczywiście będzie ścigał się nie tylko na TT Man, ale też w innych wyścigach z serii Tourist Trophy. Na nowym motocyklu zadebiutuje w North West 200, a po IoMTT (Isle of Man Tourist Trophy) pojedzie również w Ulster GP. Będzie można go też zobaczyć podczas pierwszej rundy brytyjskich mistrzostw superbike. Pojedzie tam treningowo.

Czy Michael Dunlop pojedzie w TT po kolejne zwycięstwa i wciąż będzie gonił legendę swojego wujka?

REKLAMA
Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij