Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.5

Michelin Anakee III

Michelin zaprezentował nową oponę z linii Anakee. III generacja tej megapopularnej gumy wśród fanów turystyki enduro ma być jeszcze lepsza niż poprzednie. Czy rzeczywiście taka będzie?

Do tej pory Anakee były oponami do turystycznych enduro takich jak np. Honda Transalp, Suzuki DL650 V-Strom czy też Yamaha Tenere. Opony dawały możliwość jazdy po zwykłej ulicy, a także wjazdu w lekki teren. Nowe Anakee III mają być skierowane bardziej na asfalt co nie wyklucza też sporadycznych zjazdów z utwardzonych dróg na te mniej oficjalne. Producent zapowiada, że opona będzie montowana seryjnie w ponad połowie tegorocznych nowiutkich BMW R1200 GS i spokojnie nada się również na drogi szutrowe. Anakee III ma być o 20% trwalsza od poprzedniczki i oferować lepszą przyczepność na suchym i mokrym podłożu. W ofercie będzie aż 14 wariantów rozmiarowych opony (9 radialnych i 5 diagonalnych) i będą one dostępne już na dniach. Cena nie jest jeszcze znana. Więcej na www.michelin.pl.

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij