Międzynarodowy Kobiecy Rajd Motocyklowy 2019

Moto Marzanny w ten weekend zostaną utopione, a to znak, że czas zacząć sezon! Z tej okazji wszystkie motocyklistki zapraszamy do udziału w rajdzie organizowanym przez dziewczyny z całego świata!

Międzynarodowy Kobiecy Rajd Motocyklowy to pomysł motocyklistek z Wielkiej Brytanii i USA. WRWR 2019 (Women Riders World Relay), którego trasa biegnie przez ponad 100 państw. Rajd to nic innego jak motocyklowa sztafeta w której kobiety z całego świata przekazują sobie pałeczkę. Motocyklistki chcą w ten sposób pokazać, że zainteresowanie jednośladami wśród pań stale rośnie.

Międzynarodowy Kobiecy Rajd Motocyklowy w Polsce

Rajdowa sztafeta dotrze Polski 11 kwietnia w Piwnicznej Zdrój. Dalej pojedzie do Sandomierza i Łodzi, gdzie motocyklistki wspólnie z prezydent miasta oficjalnie otworzą sezon motocyklowy 2019. W trakcie rajdu przewidziano przerwę na kawę w NowhereToNowhere i wspólną kolację. Finał polskiego odcinka WRWR i przekazanie pałeczki dziewczynom z Czech i Słowacji odbędzie się 14 kwietnia w Cieszynie.


Trasa i plan Międzynarodowego Kobiecego Rajdu Motocyklowego - PDF

W imieniu zespołu WRWR oraz polskiej ambasadorki z łódzkiej grupy motocyklowej Łódki na Kołach zapraszamy wspólnej jazdy. Dziewczyny pokażcie światu tak jak mężczyźni, jeżdzicie na motocyklach i lubicie to robić!

Więcej szczegółów na temat rajdu i warunki uczestnictwa znajdziecie na stronie → https://womenridersworldrelay.com

Fanpage rajdu → https://www.facebook.com/WRWR2019

WRWR 2019, Międzynarodowy Kobiecy Rajd Motocyklowy, zlot motocyklowy dla kobietWRWR

zobacz galerię

Zobacz również:
Startuje sezon Pucharu Polski Pit Bike. Podczas pierwszej rundy, która odbędzie się na torze Wallrav Race Center pod Zieloną Górą, zawodnicy zmierzą się w formule SM, czyli wyścigach na asfalcie. Wydarzenie zaplanowano na 6 czerwca 2021, całość będzie transmitowana na żywo, na kanale organizatora.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA