[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
3.0

Międzynarodowy Kobiecy Rajd Motocyklowy 2019

Moto Marzanny w ten weekend zostaną utopione, a to znak, że czas zacząć sezon! Z tej okazji wszystkie motocyklistki zapraszamy do udziału w rajdzie organizowanym przez dziewczyny z całego świata!

Międzynarodowy Kobiecy Rajd Motocyklowy to pomysł motocyklistek z Wielkiej Brytanii i USA. WRWR 2019 (Women Riders World Relay), którego trasa biegnie przez ponad 100 państw. Rajd to nic innego jak motocyklowa sztafeta w której kobiety z całego świata przekazują sobie pałeczkę. Motocyklistki chcą w ten sposób pokazać, że zainteresowanie jednośladami wśród pań stale rośnie.

Międzynarodowy Kobiecy Rajd Motocyklowy w Polsce

Rajdowa sztafeta dotrze Polski 11 kwietnia w Piwnicznej Zdrój. Dalej pojedzie do Sandomierza i Łodzi, gdzie motocyklistki wspólnie z prezydent miasta oficjalnie otworzą sezon motocyklowy 2019. W trakcie rajdu przewidziano przerwę na kawę w NowhereToNowhere i wspólną kolację. Finał polskiego odcinka WRWR i przekazanie pałeczki dziewczynom z Czech i Słowacji odbędzie się 14 kwietnia w Cieszynie.

REKLAMA


Trasa i plan Międzynarodowego Kobiecego Rajdu Motocyklowego - PDF

W imieniu zespołu WRWR oraz polskiej ambasadorki z łódzkiej grupy motocyklowej Łódki na Kołach zapraszamy wspólnej jazdy. Dziewczyny pokażcie światu tak jak mężczyźni, jeżdzicie na motocyklach i lubicie to robić!

Więcej szczegółów na temat rajdu i warunki uczestnictwa znajdziecie na stronie → https://womenridersworldrelay.com

Fanpage rajdu → https://www.facebook.com/WRWR2019

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij