Mikołaj w Pol-Motors

Do salonu Suzuki Pol-Motors we Wrocławiu przybył Mikołaj i tak mu się spodobało, że został na dłużej i nadal rozdaje prezenty. I nie ma znaczenia, czy byłeś grzeczny...

Do salonu Suzuki Pol-Motors we Wrocławiu przy ul. Kamiennej przybył Mikołaj i tak mu się spodobało, że został na dłużej i nadal rozdaje prezenty. I nie ma znaczenia czy byłeś grzeczny... Jeśli zastanawiasz się nad zakupem motocykla czy akcesoriów, to śmiało wbijaj. Rabaty nawet do 60% możesz wyrwać na motocykle, kaski Shoei, ciuchy Spidi, Rukka, Held, buty XPD itp. Żeby było jasne np. na kombiaku Spidi możecie zaoszczędzić prawie 1000 zł, a na motocyklach nawet 3000 zł. Jest jeden haczyk - promocja dotyczy wyłącznie towaru zalegającego na salonie.

Więcej informacji: Pol-Motors Suzuki, Wrocław, ul. Kamienna 145, tel. 71 369 76 99.

Zobacz również:
Startuje sezon Pucharu Polski Pit Bike. Podczas pierwszej rundy, która odbędzie się na torze Wallrav Race Center pod Zieloną Górą, zawodnicy zmierzą się w formule SM, czyli wyścigach na asfalcie. Wydarzenie zaplanowano na 6 czerwca 2021, całość będzie transmitowana na żywo, na kanale organizatora.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA