[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Mikołaje na Motocyklach już w najbliższą niedzielę!

Tegoroczna impreza to już IX edycja trójmiejskich Mikołajów na Motocyklach, znanych również jako Moto-Mikołaje. Impreza w Trójmieście to nie jedyna, ale zdecydowanie największa tego typu impreza w Polsce. MotoMikołaje pojawią się również w innych miastach Polski i będą nieść radość dzieciakom.

Od 8 lat inicjatywa trójmiejskich motocyklistów rosła w siłę i stawała się zjawiskiem ogólnopolskim, a o Moto-Mikołajach głośno było nawet za granicą. Mikołaje wizytujący Trójmiasto i inne miasta Polski byli nadzwyczaj hojni i chętnie wspomagali charytatywną imprezę. W tym roku odbędzie się kolejna już, dziewiąta edycja Mikołajów na Motocyklach. Już w najbliższą niedzielę 4 grudnia czerwona armia wyruszy z ulicy Jana Pawła II w Gdańsku (wjazd od ulicy Czarny Dwór) i paradą dojedzie aż do Skweru Kościuszki w Gdyni. Szczegółowe informacje na temat trasy znajdziecie i planu imprezy TUTAJ. Ważną kwestią jest możliwość wcześniejszej rejestracji w punktach wpłat w całym Trójmieście (listę punktów wpłat znajdziecie TUTAJ). Wpłata upoważniająca do wzięcia udziału w paradzie to jak zwykle co łaska, jednak nie mniej niż 20 zł. Oczywiście im więcej tym lepiej, nie oszczędzajcie więc bo każde 2,50 zł to jeden ciepły posiłek dla dzieci z trójmiejskich szkół. Regulamin imprezy i więcej szczegółowych informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Mikołajów na Motocyklach mikolaje.gd.pl.

Zobacz również:
Produkcja na potrzeby rynku motocyklowego nie jest dla firmy Bilstein całkiem nowym doświadczeniem. Od lat firma produkuje amortyzatory do starszych modeli motocykli oraz amortyzatory do motocykli z wózkami bocznymi. W najbliższym czasie Bilstein chce namieszać w segmencie zawieszeń do motocykli sportowych.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA