[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Mikołaje na Motocyklach już w najbliższą niedzielę!

Tegoroczna impreza to już IX edycja trójmiejskich Mikołajów na Motocyklach, znanych również jako Moto-Mikołaje. Impreza w Trójmieście to nie jedyna, ale zdecydowanie największa tego typu impreza w Polsce. MotoMikołaje pojawią się również w innych miastach Polski i będą nieść radość dzieciakom.

Od 8 lat inicjatywa trójmiejskich motocyklistów rosła w siłę i stawała się zjawiskiem ogólnopolskim, a o Moto-Mikołajach głośno było nawet za granicą. Mikołaje wizytujący Trójmiasto i inne miasta Polski byli nadzwyczaj hojni i chętnie wspomagali charytatywną imprezę. W tym roku odbędzie się kolejna już, dziewiąta edycja Mikołajów na Motocyklach. Już w najbliższą niedzielę 4 grudnia czerwona armia wyruszy z ulicy Jana Pawła II w Gdańsku (wjazd od ulicy Czarny Dwór) i paradą dojedzie aż do Skweru Kościuszki w Gdyni. Szczegółowe informacje na temat trasy znajdziecie i planu imprezy TUTAJ. Ważną kwestią jest możliwość wcześniejszej rejestracji w punktach wpłat w całym Trójmieście (listę punktów wpłat znajdziecie TUTAJ). Wpłata upoważniająca do wzięcia udziału w paradzie to jak zwykle co łaska, jednak nie mniej niż 20 zł. Oczywiście im więcej tym lepiej, nie oszczędzajcie więc bo każde 2,50 zł to jeden ciepły posiłek dla dzieci z trójmiejskich szkół. Regulamin imprezy i więcej szczegółowych informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Mikołajów na Motocyklach mikolaje.gd.pl.

REKLAMA
Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij