Mikołaje na motocyklach 2017

Mróz to nie przeszkoda, bo najważniejszy jest cel - uśmiech na twarzach najmłodszych. Przyłącz się! Jak? Nic prostszego - sprawdź gdzie w Twojej okolicy odbywają się MotoMikołajowe akcje!

Jeśli myślałeś, że Święty Mikołaj nie istnieje - byłeś w błędzie. Co roku kilka tysięcy Mikołajów wsiada na motocykle i niesie radość najmłodszym w całej Polsce. Ubrani na czerwono motocykliści uczestniczą w akcji w szczytnym celu! Każdego roku zbierają kasę na upominki, słodycze i obiady dla najmłodszych najczęściej z rodzin potrzebujących wsparcia, ale też dla dzieciaków z domów dziecka i szpitali. Wszystko po to żeby rozjaśnić uśmiechem dziecięce buzie!

Motocykliści mają gorące serca, dlatego nie straszna im zimowa aura! MotoMikołaje są świetnym przykładem tego, że wszystko jest możliwe.  

Akcja w Trójmieście jest najstarsza. Jej pierwsza edycja odbyła się w 2003 roku, gdy kilku pozytywnie zakręconych motocyklistów wpadło na ten genialny pomysł. Na przestrzeni lat impreza się rozrosła i na dobre zagościła nad Bałtykiem - w paradzie udział bierze kilka tysięcy motocykli, skuterów i quadów! W tym roku odbędzie się jej XV edycja!
W ubiegłorocznej paradzie przez Gdańsk Sopot i Gdynię uczestniczyło 2200 motocyklistów. Zebrane 100 tys. zł przeznaczono na obiady dla najbardziej potrzebujących dzieci. 

Motocykliści z Bielska-Białej organizują X edycję MotoMikołajów. W zeszłym roku 240 uczestników zebrało ponad 22 tys. zł, które trafiły do Domu Dziecka przy ul. Pocztowej. Jesteśmy dawcami uśmiechu i radości - mówił Ryszard Wach, wiceprezes stowarzyszenia "Mikołaje na motocyklach".

Ty też możesz wstąpić do gangu Mikołaja. Sprawdź gdzie w twojej okolicy spotykają się Mikołaje na motocyklach:

Miejscowość: Gdzie? Kiedy?
Trójmiasto Gdańsk, Stadion Energa 3 grudnia, godz. 9:00
Bielsko-Biała Gemini Park 9 grudnia, godz. 12:00
Wrocław Stadion Wrocław 9 grudnia ,godz. 10:30
Poznań
McDonald Franowo 2 grudnia, 11:30
Warszawa PGE Narodowy Brama nr 2 9 grudnia, godz 10:00
Lublin Plac Zamkowy 10 grudnia, godz. 10:00
Białystok
MotoPub ul. Młynowa 14 2 grudnia, godz. 10:00
Szczecin Wały Chrobrego 2 grudnia, godz. 11:30
Łódź Manufaktura 25-26 listopada
Jasło Szpital Specjalistyczny w Jaśle 3 grudnia, godz. 11:00
Wadowice Szczegóły niebawem 10 grudnia, 9:00
Bydgoszcz Stary Rynek 3 grudnia, 10:00-12:00
Płock Stary Rynek 10 grudnia, 10:00
Sosnowiec - Katowice Sosnowiec, Zuzanny 20 (Auchan) 3 grudnia, godz. 12:00
Rzeszów
Szczegóły niebawem  
Nowy Sącz
   
Kraków    
Głogów Parking Tesco 3 grudnia, 11:15

 *Kliknij na nazwę miejscowości, żeby przejść do wydarzenia.

Jeśli organizujesz lub słyszałeś o podobnej akcji daj nam znać na [email protected] lub https://www.facebook.com/Motocykl/. Uaktualnimy listę i wspólnie rozpalimy na twarzach jeszcze więcej uśmiechów.

Zobacz również:
REKLAMA