Mikołaje na motocyklach. Bielsko-Biała 2018

MotoMikołaje z Bielska-Białej już po raz XI zbierają kasę i niosą pomoc dzieciakom z domu dziecka. Finał akcji odbędzie się 9 grudnia, start o godzinie 12:00 w CH Gemini Park. Ty też możesz dołączyć do gangu Mikołajów! 

MotoMikołaje Bielsko-Biała 2018 motomikolajebielsko.pl

Jesteśmy dawcami uśmiechu i radości - mówił Ryszard Wach, wiceprezes stowarzyszenia "Mikołaje na motocyklach".

Motocykliści o wielkich i gorących sercach z Bielska niosą pomoc najmłodszym już od 11 lat! Jak co roku celem jest zbiórka pieniędzy na prezenty dla dzieci z Domu Dziecka przy ul. Pocztowej. 

Jesteś z Bielska lub okolic? Chciałbyś zostać motocyklowym Mikołajem? Masz ku temu świetną okazję! Jak to zrobić? Krok pierwszy - odwiedź Gemini Park i dorzuć pieniążek do puszki. Krok drugi - 9 grudnia w stroju Mikołaja przyjedź na motocyklu do CH Gemini Park. W samo południe ruszy parada, której celem jest wręczenie prezentów najmłodszym z domu dziecka!

Jesteś z innego miasta, ale chciałbyś wziąć udział w akcji? Przygotowaliśmy listę MotoMikołajowych akcji w całej Polsce.

W zeszłym roku parada MotoMikołajów ulicami Bielska-Białej liczyła 150 maszyn. Motocykliści zebrali 26 997 zł i trzy samochody prezentów, które trafiły do dzieci z domu dziecka. Zebrane pieniądze pomogły w spełnieniu największych marzeń najmłodszych. Dzięki zbiórce w ubiegłych latach dzieci pojechały na zimowisko, a dom wyposażono w nowe meble i pomoce dydaktyczne. 

Przyjdź do Gemini Park w dniach:

Pn-Pt    17:00-20:00
Sb-Nd   15:00-20:00
*masz czas do 9.12.2017r.

Więcej informacji znajdziesz tutaj:
http://www.motomikolajebielsko.pl/ i https://www.facebook.com/MotoMikolaje

Możesz też wesprzeć całą akcję przez internet ► https://zrzutka.pl/z5ahr6

Zobacz również:
REKLAMA