[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Mikołaje na motocyklach Trójmiasto 2019 - podsumowanie

W niedzielę 1 grudnia 2019 roku Mikołaje na motocyklach opanowali ulice Trójmiasta. Czas na podsumowanie akcji.

XVII edycja imprezy Mikołaje na Motocyklach Trójmiasto już za nami! Największa nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie parada mikołajów wystartowała spod Stadionu Energa w Gdańsku, by po  przejechaniu całego Trójmiasta dotrzeć do mety usytuowanej w Gdyni na końcu Skweru Kościuszki. Imprezę uświetniły koncerty - na scenie wystąpili: Bimbrownicy, Skazani na sukces, White Room, Khara Daliva i dzieci z Kuźni Talentów w Pszczółkach. Oprócz tego zorganizowano animacje dla najmłodszych, a także kiermasz kulinarny z oscypkiem i chlebem ze smalcem oraz z domowymi ciastami.

W motomikołajkowej paradzie wzięło udział 1360 sprzętów, które na swoich grzbietach wiozły 1840 mikołajów. Grubo, choć do pobicia rekordu sporo zabrakło. Trójmiejskie Stowarzyszenie Motocyklowe zebrało za to imponującą kwotę 82 939,99 zł!

Oprócz cegiełek uprawniających do wzięcia udziału w paradzie (37 296,01 zł w przedsprzedaży oraz 25 454,61 zł na bramkach w dniu imprezy) zebrano 17 309 zł z wpłat na rzecz paczek oraz 2880,37 zł do mikołajowych puszek.

zobacz galerię

Zobacz również:
Sezon MotoGP  i WorldSBK zagrożony. W specjalnym oświadczeniu szefa Dorny – organizatora serii MotoGP i WSBK dowiadujemy się, że istnieje niebezpieczeństwo odwołania sezonu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij