[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Mikołaje na motocyklach opanowali Bielsko!

Motomikołaje z Bielska niczym wytrawni alpiniści wykorzystali okno pogodowe i dowieźli prezenty do domu dziecka.

W ostatnią niedzielę (9 grudnia) pogoda na Podbeskidziu nie rozpieszczała motocyklistów - przelotne opady deszczu i śniegu, wiatr i temperatura oscylująca wokół zera. Mimo to niemal 200 śmiałków podjęło wyzwanie! Motomikołaje z Bielska-Białej nie odpuścili i już po raz jedenasty zawieźli prezenty dla wychowanków domu dziecka mieszczącego się przy ul. Pocztowej.

Przypomnijmy - Motomikołaje przez kilka ostatnich tygodni prowadzili zbiórkę pieniędzy w w bielskim CH Gemini Park. Na 9 grudnia zaplanowano finał, czyli paradę ulicami miasta oraz dostarczenie prezentów dzieciakom z domu dziecka. W paradzie wzięli udział motocykliści z całego Podbeskidzia, na miejsce dotarły ekipy z Cieszyna i Żywca.

REKLAMA

Przyjechało mnóstwo motocykli - powiedziała Monika Beyga, organizatorka akcji. - To już jedenasta edycja, więc myślę, że motocykliści wpisali sobie już w kalendarze naszą akcję mikołajkową i jak zwykle nie zawiedli.

Podziwiamy i trzymamy kciuki zarówno za organizatorów, jak i uczestników akcji - dobra robota!

zobacz galerię

Zobacz również:
Prowadzisz warsztat motocyklowy? Marzy ci się praca w zawodzie mechanika motocyklowego? A może chciałbyś nauczyć się naprawiać własną maszynę? Mamy dla ciebie ciekawą propozycję. Weź udział w szkoleniach organizowanych przez Motor-Land i Akademię Motocyklową. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij