Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Miłośnicy Yamahy MT spotkali się w sobotę na autodromie Jastrząb

W słoneczną sobotę na autodromie Jastrząb można było testować wszystkie modele Yamahy serii MT.

W miniona sobotę (18.06) w ośrodku doskonalenie a techniki jazdy autodrom Jastrząb pod Szydłowcem spotkali się fani Yamahy MT. Przybyli na zaproszenie Yamahy Motor Polska, by wziąć udział w MT Tour - ekskluzywnej imprezie zorganizowanej dla lojalnych klientów marki, którzy w sieci dilerskiej kupili motocykle z serii MT.

W imprezie udział wzięła setka motocyklistów na których czekały liczne atrakcje; jazda po torze, udział w gymkhanie oraz - co najważniejsze możliwość odbycia jazd testowych na wszystkich maszynach serii MT.

Imprezę rozpoczął pokaz w wykonaniu Stuntera13, po czym nastąpiła prezentacja najnowszego modelu MT 10, który można było zaraz potem objeździć na torze. W opcji były też jazdy krajoznawcze z przewodnikiem.

Pogoda dopisała, atmosfera także, zaś na torze niektórzy byli waleczni niczym Rossi. Spotkanie zakończyła wspólna parada uczestników.

zobacz galerię

Zobacz również:
Paweł Szkopek uniknął poważniejszej kontuzji w groźnie wyglądającym wypadku podczas niedzielnego wyścigu motocyklowych mistrzostw świata World Superbike na amerykańskim torze Laguna Seca. Już w najbliższy weekend Polak zmierzy się w Czechach w kolejnych zmaganiach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE