Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Mistrzostwa Europy MX w Cieszynie - zapowiedź

Nie masz pomysłu co robić w weekend? Fanów off-roadu zapraszamy do Cieszyna na Mistrzostwa Europy MX.

Mistrzostwa Europy MX w Cieszynie - zapowiedź.

Już w najbliższy weekend tj. 21-22 maja na tor przy ul. Motokrosowej w Cieszynie zjadą się najlepsi zawodnicy Europy z juniorskich klas EMX 65 i EMX85. Ważnym wydarzeniem będzie również pierwsza i jedyna runda Pucharu Europy Kobiet. Na cieszyńskim torze pojadą również walcząc o swoje pierwsze punkty Mistrzostw Polski ORLEN MX MP zawodnicy klas MX65 i MX85.

Cykl Mistrzostw Europy EMX65 i EMX85 rozgrywanych m.in. w Polsce obejmuje zawodników ze strefy północno-wschodniej Europy. Do klasy EMX65 zgłoszono aż 45, a do EMX85 32 zawodników. Pochodzą oni m.in. z Estonii, Litwy , Łotwy, Ukrainy, Białorusi, Rosji i oczywiście z Polski.

Do klasy Pucharu Europy Kobiet zgłosiło się aż 60 zawodniczek z całej Europy od Hiszpanii po wschodnią część Europy. Trzymamy kciuki za udany występ Joanny Miller, która przed polską publicznością będzie rywalizować z zawodniczkami, z którymi walczy w Mistrzostwach Świata.

W sobotę treningi rozpoczną się od godz. 9.00 . Od 11.35 zaczną się treningi kwalifikacyjne. Start do pierwszego wyścigu EMX Women zaplanowano w sobotę o godz.16.15.

W niedzielę treningi rozpoczną się o godz. 9.15, a pierwsze starty o godz. 12.30.

zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij