[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Mistrzostwa Europy w Supercrossie już jutro w Trójmieśce!

Już jutro po raz pierwszy w Polsce zostaną rozegrane Mistrzostwa Europy w Supercrossie. Tor w Ergo Arenie jest już niemal ukończony. Zapraszamy żądnych emocji fanów!

Mistrzostwa Europy Supercross 2017 Mistrzostwa Europy Supercross 2017

Na dzisiejszej konferencji prasowej obecni byli zawodnicy, których kibice znają z zeszłorocznej imprezy - Supercross King of Poland. Ricky Renner i Bo De Clercq podkreślili, że gorąca i żywiołowa polska publiczność była jednym z powodów, dla których ponownie przyjechali do naszego kraju. Nie ukrywali także, że liczą na dobry wynik. Przypomnijmy, że Renner zajął drugie miejsce w klasie SX1, natomiast Bo drugie miejsce w SX2.

Za projekt toru odpowiada Freddy Verherstraeten, który przyznał, że na budowę tego typu toru z reguły potrzeba tygodnia. Jednak zgrany zespół i doświadczony projektant oznaczają, że czas budowy można skrócić do dwóch dni!

REKLAMA

Obecny na konferencji był także przedstawiciel FIM Europe – Eddie Herd. Brytyjczyk, który podczas zawodów będzie pełnić rolę głównego sędziego podkreślił, że wiąże wielkie nadzieje z pierwszą w historii odsłoną Mistrzostw Europy w Supercrossie w Polsce.

Już jutro w Ergo Arenie napisany zostanie kolejny rozdział w historii Supercrossu w Polsce - pierwsze Mistrzostwa Europy podczas których zawodnicy z 16 krajów walczyć będą o tytuł mistrzowski. Wśród nich wystąpi Szymon Staszkiewicz, który liczy na dobry wynik.
Bądźcie tam z nami!

 Bilety jeszcze do nabycia w salonach EMPiK na terenie całego kraju oraz na Eventim.pl, a także w dniu wydarzenia w kasach Ergo Areny.

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij