Mistrzostwa Europy w Supercrossie już jutro w Trójmieśce!

Już jutro po raz pierwszy w Polsce zostaną rozegrane Mistrzostwa Europy w Supercrossie. Tor w Ergo Arenie jest już niemal ukończony. Zapraszamy żądnych emocji fanów!

Mistrzostwa Europy Supercross 2017
Mistrzostwa Europy Supercross 2017

Na dzisiejszej konferencji prasowej obecni byli zawodnicy, których kibice znają z zeszłorocznej imprezy - Supercross King of Poland. Ricky Renner i Bo De Clercq podkreślili, że gorąca i żywiołowa polska publiczność była jednym z powodów, dla których ponownie przyjechali do naszego kraju. Nie ukrywali także, że liczą na dobry wynik. Przypomnijmy, że Renner zajął drugie miejsce w klasie SX1, natomiast Bo drugie miejsce w SX2.

Za projekt toru odpowiada Freddy Verherstraeten, który przyznał, że na budowę tego typu toru z reguły potrzeba tygodnia. Jednak zgrany zespół i doświadczony projektant oznaczają, że czas budowy można skrócić do dwóch dni!

Obecny na konferencji był także przedstawiciel FIM Europe – Eddie Herd. Brytyjczyk, który podczas zawodów będzie pełnić rolę głównego sędziego podkreślił, że wiąże wielkie nadzieje z pierwszą w historii odsłoną Mistrzostw Europy w Supercrossie w Polsce.

Już jutro w Ergo Arenie napisany zostanie kolejny rozdział w historii Supercrossu w Polsce - pierwsze Mistrzostwa Europy podczas których zawodnicy z 16 krajów walczyć będą o tytuł mistrzowski. Wśród nich wystąpi Szymon Staszkiewicz, który liczy na dobry wynik.
Bądźcie tam z nami!

 Bilety jeszcze do nabycia w salonach EMPiK na terenie całego kraju oraz na Eventim.pl, a także w dniu wydarzenia w kasach Ergo Areny.

Zobacz również:
REKLAMA