[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
3.9

Mistrzostwa Polski w Motocrossie – kalendarz 2018

Znamy już wstępny kalendarz Mistrzostw Polski w Motocrossie. Zobacz gdzie i kiedy odbędą się kolejne rundy Orlen MX MP w sezonie 2018.

Zdjęcia prezentują zawody Orlen MX MP z 2017 roku

Mistrzostwie tego sezonu już zdążyli odebrać odznaczenia na gali Sportu Motocyklowego 2017. A tymczasem opublikowano już wstępny kalendarz Orlen MX MP na sezon 2018. Tak jak w tym sezonie zostanie rozegranych siedem rund Mistrzostw Polski. Sezon otworzy Puchar Polski, który odbędzie się pod koniec kwietnia w Sobieńczycach (w tym roku gospodarzem były Oborniki). Już tydzień później nastąpi inauguracja Orlen MX MP. W tym roku zmieniają się trzy tory: zawodnicy MP będą się ścigać w Obornikach, Lipnie oraz, po rocznej przerwie, w Więcborku.  

Również w tym roku obejmiemy patronat medialny nad całym cyklem Mistrzostw Polski. Będziemy publikować najświeższe, najważniejsze i najbardziej ekscytujące wiadomości z torów motocrossowych. Oczywiście nie pominiemy również Pucharu i Mistrzostw Europy w Polsce. Jeśli chcesz być na bieżąco czytaj nasz magazyn, śledź stronę internetową oraz fan page na facebooku https://www.facebook.com/Motocykl.

REKLAMA

Wstępny projekt kalendarza na sezon 2018:

Kiedy? Gdzie?
Puchar Polski
28/29 kwietnia Sobieńczyce
Mistrzostwa Polski1
5/6 maja Lidzbark Warmiński
19/20 maja Oborniki
9/10 czerwca Gdańsk
30 czerwca / 1 lipca Lipno
14/15 lipca Człuchów
18/19 sierpnia Więcbork
1/2 września Wschowa
Mistrzostwa Europy
26/27 maja Cieszyn (EMX QUAD)
23/24 czerwca Stryków (EMX 65 i 85 strefa północno-wschodnia, EMX
Kobiet)
8/9 września Gdańsk (MXoEN – Drużynowe Mistrzostwa Europy)
1 W mistrzostwach Polski 2018 w każdej rundzie będą startować wszystkie klasy (MX Kobiet,
MX65, MX85, MX 125, MX2 (+MX2 J), MX Open, MX Masters). Podział na klasy startujące w
sobotę i niedzielę zostanie przedstawiony w późniejszym terminie.
Projekt kalendarza zawodów quadowych zostanie opublikowany wkrótce.

 

Póki co trzymamy kciuki i życzymy wszystkim zawodnikom powodzenia, a kibiców zachęcamy do gorącego kibicowania!

zobacz galerię

Zobacz również:
Pod koniec listopada rozegrano jeden z najniebezpieczniejszych wyścigów ulicznych - GP Macau.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA