[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Mistrzostwa cięcia i gięcia

Mnóstwo chromu, nowatorskie rozwiązania i konstrukcje uchodzące za dzieła sztuki współczesnej. Takie cuda można było zobaczyć w miniony weekend w Mainz.

Podczas odbywającej się tam wystawy Custom Chrome Europe Dealer Show 2009 odbyły się także mistrzostwa Europy w customizingu, w których udział wzięło 116 motocykli ze starego kontynentu i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Nagrodą dla zdobywców trzech pierwszych miejsc była kwalifikacja do sierpniowych mistrzostw świata w Sturgis w północnej Dakocie (USA) i szansa na zdobycie nagród o wartości 30000 euro oraz tytułu mistrza świata.


 
Zwycięzcy AMD European Championship of Custombike-Building, czyli „Big Twin Napoli" i „Panster".

Poziom był wysoki, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Tytuł najlepszego customizera Europy zgarnął Włoch Luigi „Gigi” Esposito i jego „Panster”(skonstruowany na silniku Harleya-Davidsona Sportstera 883 rozwierconym do 1200 cm3). Drugie i trzecie miejsce zajęli kolejno Stellan Egland ze Szwecji z konstrukcją „Harrier SE-Service” (moto na bazie BMW), a trzecie Andy Niemi z Finlandii na Chmurce nr 9 („Cloud 9”). Miłą niespodzianką dla odwiedzających wystawę była wizyta legend customizingu Marcusa Walza i Arlena Nessa, który otrzymał wyróżnienie za życiowe osiągnięcia. Organizatorzy całego zamieszania uznali imprezę za wielki sukces i już zapraszają na kolejne edycje Custom Chrome Europe Dealer Show.

 
Arlen Ness na zaprojektowanym przez siebie motocyklu Victory i manager sprzedaży tej marki na Europę Jan Breckwoldt.


 
Wystawa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i nic dziwnego. Było na co popatrzeć.

zobacz galerię

Zobacz również:
Takie okazje nie zdarzają się często. Firma Harley-Davidson wpadł na pomysł kampanii adresowanej do świeżo upieczonych motocyklistów, jak i tych którzy swoje motocyklowe prawko zrobili po maju ubiegłego roku. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij