Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Mistrzostwa cięcia i gięcia

Mnóstwo chromu, nowatorskie rozwiązania i konstrukcje uchodzące za dzieła sztuki współczesnej. Takie cuda można było zobaczyć w miniony weekend w Mainz.

Podczas odbywającej się tam wystawy Custom Chrome Europe Dealer Show 2009 odbyły się także mistrzostwa Europy w customizingu, w których udział wzięło 116 motocykli ze starego kontynentu i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Nagrodą dla zdobywców trzech pierwszych miejsc była kwalifikacja do sierpniowych mistrzostw świata w Sturgis w północnej Dakocie (USA) i szansa na zdobycie nagród o wartości 30000 euro oraz tytułu mistrza świata.


 
Zwycięzcy AMD European Championship of Custombike-Building, czyli „Big Twin Napoli" i „Panster".

Poziom był wysoki, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Tytuł najlepszego customizera Europy zgarnął Włoch Luigi „Gigi” Esposito i jego „Panster”(skonstruowany na silniku Harleya-Davidsona Sportstera 883 rozwierconym do 1200 cm3). Drugie i trzecie miejsce zajęli kolejno Stellan Egland ze Szwecji z konstrukcją „Harrier SE-Service” (moto na bazie BMW), a trzecie Andy Niemi z Finlandii na Chmurce nr 9 („Cloud 9”). Miłą niespodzianką dla odwiedzających wystawę była wizyta legend customizingu Marcusa Walza i Arlena Nessa, który otrzymał wyróżnienie za życiowe osiągnięcia. Organizatorzy całego zamieszania uznali imprezę za wielki sukces i już zapraszają na kolejne edycje Custom Chrome Europe Dealer Show.

 
Arlen Ness na zaprojektowanym przez siebie motocyklu Victory i manager sprzedaży tej marki na Europę Jan Breckwoldt.


 
Wystawa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i nic dziwnego. Było na co popatrzeć.

zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij