Mistrzowskie manewry

Już jutro rozpoczyna się wyścigowy weekend na torze w Poznaniu. Najlepsi polscy zawodnicy zawalczą o punkty do klasyfikacji. Niektórzy chrapkę mają już nawet na tytuły mistrzów, mimo że do końca sezonu oprócz tej najbliższej pozostały jeszcze dwie rundy wyścigowych MP.

Gotowość bojową zgłaszają zawodnicy z Suzuki Grandys Duo, którzy już w najbliższej rundzie mają szansę przypieczętować mistrzowskie tytuły. Ogromne szanse na to ma Andy Meklau w Superstock 1000, oraz Marko Jerman w Supersport 600. O kolejny awans w generalce zawalczy też Mariusz Grandys i Gwen Giabbani, który ma spore zaległości (nie było go w Moście i nie startował na Słowacji).

Pełna motywacja panuje również w zespole Yamaha POLand Position. Adrian Pasek może postawić kropkę nad "i" i zdobyć tytuł w klasie Rookie 600. Jeśli to mu się uda to we wrześniu pojedzie już w Junior Superstock 600. W tej właśnie klasie ścigają się już Korobacz, Wielebski i Szczypka i do nich należy zadanie odrabiania strat do lidera. Jeśli to się uda zespół POLand Position umocni się na pozycji lidera klasyfikacji zespołowej. Dobrze nastrojony do walki jest również Przemek Saleta startujący w Rookie 1000, oraz Adam Badziak, który ma szansę wskoczenia na drugą pozycję w generalce Supersport 1000. Emocji na pewno nie zabraknie więc zapraszamy do Poznania. Relację z wyścigów przeczytacie już w październikowym wydaniu MOTOCYKLA.


Zobacz również:
REKLAMA