[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Młody polski zawodnik zmarł po długiej walce

Radek Gęgniewicz - obiecujący zawodnik młodego pokolenia startujący w mistrzostwach kategorii SSP 300 jednak przegrał swoją walkę. Uległ wypadkowi podczas zawodów w lipcu 2018 i od tego czasu walczył nie tylko o powrót do zdrowia, ale o życie.

Radek Gęgniewicz Radosław Gęgniewicz przegrał swoją walkę o życie 13 stycznia 2019 roku.

Niestety ta smutna wiadomość dotarła do nas wczoraj późnym popołudniem. Radek, który od lipca ubiegłego roku nie opuszczał szpitala i wydawałoby się że powoli wraca do zdrowia jednak przegrał walkę o życie.

18-lateki był poddawany żmudnej i ciężkiej rehabilitacji, która miała przywrócić go do zdrowia. Niestety w niedzielę 13 stycznia nieco po godzinie 20 Radek zmarł.

Pogrzeb młodego zawodnika odbędzie się w najbliższą sobotę w kościele Świętej Trójcy, Błonie o godz. 10. Za przyzwoleniem rodziny każdy chcący go pożegnać może przybyć na motocyklu.

Numer 11 z którym startował Radek został zastrzeżony w Mistrzostwach Polski.

Tą przykrą wiadomość przekazał nam wszystkim Daniel Bukowski, który mocno wspierał Radka i jego powrót do zdrowia.

Zobacz również:
Cena benzyny spadła już wyraźnie poniżej 4 zł. Eksperci przewidują dalsze spadki, ale obniżki nie są już tak duże jak jeszcze kilka tygodni temu. Czy jest jeszcze szansa by benzyna kosztowała poniżej 3 zł?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA