Mocy przybywaj! Yamaha zaprasza do Szczecina na imprezę z cyklu MT Tour

Powraca coś, za czym tęskniliście - impreza testowa Yamahy, podczas której można na własnej skórze poczuć ciarki generowane przez motocykle serii MT. Tym razem zapraszamy was salonu Moto 46 w Szczecinie. 

yamaha_mt-09_10.jpg

MT Tour to wyjątkowa impreza, na której w jednym miejscu, od ręki będą dostępne do testów wszystkie motocykle z gamy Hyper Naked, w tym tegoroczne nowości. Należy do nich m.in. trzecia generacja naszego absolutnego bestsellera – uniwersalnego, niezwykle lekkiego MT-07, dostępnego również w wersji 35 kW do prowadzenia na kategorię A2. Dla osób z tym prawem jazdy jest też przeznaczony MT-03, który miał premierę w zeszłym roku, a dla kierowców z prawem jazdy samochodowym – groźnie wyglądający i świetnie jeżdżący MT-125. W gamie testowych modeli nie zabraknie też najnowszej odsłony ikony Ciemnej Strony Japonii – radykalnego, rewolucyjnego MT-09 w wersjach standardowej oraz ekskluzywnej MT-09 SP. Serię uzupełni najmocniejszy przedstawicieli mrocznej serii, czyli MT-10. Razem do miasteczka Yamahy słynny MT Truck dostarczy aż 22 motocykle pochodzące wprost z Ciemnej Strony Japonii.

MT TourYamaha

Zarejestruj się już dziś na to niezwykłe wydarzenie!

Impreza zostanie przeprowadzona zgodnie z regulaminem i obowiązującymi wymogami sanitarnymi.

Do zobaczenia na MT Tour 2021 w weekend 14-15 sierpnia przy salonie Moto 46 w Szczecinie.

Zobacz również:
HJC już przyzwyczaił nas do tego, że co jakiś czas wypuszcza nowe, rewelacyjne malowania swoich kasków. A rok 2021, w którym przypada 50-lecie firmy, obfituje w nowe malowania. Po raz kolejny producent zaskoczył nas kolejną nowością - do sklepów trafił właśnie Punisher, na kasku R-PHA-11.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA