Modeka - dni otwarte

Modeka zaprasza na dni otwarte w salonach w Świdnicy i Poznaniu. Spore rabaty, konkursy i pokazy stuntu już od czwartku 26 marca!

Modeka
Dni otwarte w salonach Modeka w Poznaniu i w Świdnicy.

W czwartek 26 marca startują dni otwarte w salonie Motorway Poznań i będą trwać aż do soboty. Przez te trzy dni będziesz mógł skorzystać z 10% rabatu, a także przetestować trójwarstwowe kurtki Modeka Denali i Modeka Kim Lady, oraz kaski Shoei. Każdy kto zrobi zakupy ma szansę na wygranie kurtki Logan z najnowszej linii Urban Wear!

To nie koniec, bo w sobotę możesz się podszkolić w zakresie pierwszej pomocy, a także sprawdzić się w slalomie na takich maszynach jak Yamaha YBR 250 i Honda Bali 50. Atmosferę w Poznaniu podkręcą konkursy podczas których poza fantami Modeki będziesz mógł zgarnąć m.in. półroczną prenumeratę Motocykla! Do wygrania będą także wejściówki na targi Motor Show Poznań, oraz bilety na symulator dachowania do Skoda Autolab w Poznaniu. Nie zabraknie także przekąsek i popitki!

W Świdnicy dni otwarte ruszą dzień później, czyli w piątek 27 marca. Tak jak w Poznaniu możesz liczyć na 10 % rabatu na wszystkie produkty i dodatkowo zgarnąć kurtkę Raid z linii Modeka Start. Dodatkowo świetnie zapowiada się sobota. Będzie szkolenie pierwszej pomocy prowadzone przez instruktora z Motopomocni.pl, pokaz stuntu w wykonaniu Mocha i występ Pauliny Lendy wraz z zespołem Kruki! Jeżeli tylko pogoda wypali, będziesz mógł wraz z ekipą przejechać się wokół komina. Pora także zacząć sezon grillowy!

Gwarantujemy, że czeka tam na ciebie motocyklowa atmosfera!

Więcej informacji:
dni otwarte w Świdnicy modeka.pl/salonfirmowyswidnica
dni otwarte w Poznaniu motorway-poznan.pl

Zobacz również:
REKLAMA