Modele Yamahy na rok 2015

Na trwających targach motocyklowych Intermot w Kolonii, Yamaha pokazała nowe modele na rok 2015. Wśród premier znalazły się m.in. Yamaha MT-07 Moto Cage, XJR1300 i odmiana Cafe Racer.

Nowa Yamaha MT-07 w wersji Moto Cage jest teraz bardziej ekstremalna. Ma agresywnie zestrojony silnik 700 ccm, a motocykl jest inspirowany maszynami do stuntów. Lekkie owiewki, czerwone ochraniacze na kostki i obudowa chłodnicy - to elementy wyróżniające nową Yamahę MT-07 Moto Cage.

Cechą charakterystyczną MT-07 są koła o dwóch kolorach. Przednie są czerwone, natomiast tylne polakierowano na czarno. Opcjonalnie do Yamahy Moto Cage będzie można zamówić sportowy wydech firmy Akrapovic.

Kolejnym modelem Yamahy jest XJR1300 i XJR1300 Cafe Racer. Obydwa napędza 4-cylindrowy, chłodzony powietrzem silnik 1300 ccm o mocy 98 KM i 108 Nm. W Yamasze zastosowano płaski zbiornik paliwa, dzięki czemu obniżono środek ciężkości.

Wersja Cafe Racer nawiązuje do oryginalnych "racerów" z lat 70. Zamontowano w nim owiewkę, przedni błotnik i osłonę siedzenia pasażera - wszystko wykonane z karbonu.

Zobacz również:
REKLAMA