Modele Yamahy na rok 2015

Na trwających targach motocyklowych Intermot w Kolonii, Yamaha pokazała nowe modele na rok 2015. Wśród premier znalazły się m.in. Yamaha MT-07 Moto Cage, XJR1300 i odmiana Cafe Racer.

Nowa Yamaha MT-07 w wersji Moto Cage jest teraz bardziej ekstremalna. Ma agresywnie zestrojony silnik 700 ccm, a motocykl jest inspirowany maszynami do stuntów. Lekkie owiewki, czerwone ochraniacze na kostki i obudowa chłodnicy - to elementy wyróżniające nową Yamahę MT-07 Moto Cage.

Cechą charakterystyczną MT-07 są koła o dwóch kolorach. Przednie są czerwone, natomiast tylne polakierowano na czarno. Opcjonalnie do Yamahy Moto Cage będzie można zamówić sportowy wydech firmy Akrapovic.

Kolejnym modelem Yamahy jest XJR1300 i XJR1300 Cafe Racer. Obydwa napędza 4-cylindrowy, chłodzony powietrzem silnik 1300 ccm o mocy 98 KM i 108 Nm. W Yamasze zastosowano płaski zbiornik paliwa, dzięki czemu obniżono środek ciężkości.

Wersja Cafe Racer nawiązuje do oryginalnych "racerów" z lat 70. Zamontowano w nim owiewkę, przedni błotnik i osłonę siedzenia pasażera - wszystko wykonane z karbonu.

zobacz galerię

Zobacz również:
Benelli zaprezentowało zaktualizowany model Imperiale 400. Klasyk dostosowano przede wszystkim do normy euro 5, ale dopracowano również kilka szczegółów stylistycznych, dzięki czemu nowy model prezentuje się jeszcze bardziej elegancko niż poprzednik.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA